Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

Merter Kurye

Merter Kurye hızla büyüyen mega kentimizde olduğu gibi merter ve civarında da sizlere her işinizde en büyük yardımcınız olmaktadır. Sizlere çözüm olarak sunduğumuz moto kurye ve toplu dağıtım hizmetinde sınırsız ve kesintisiz olarak her an yanınızdayız.

Alanında uzman olan firmamızdan başta Moto Kurye olmak üzere tüm Kurye hizmetlerini temin etmeniz mümkündür.uzun yıllardır İstanbul genelinde İstanbul Kurye olarak hizmet sunan firmamız MBMAVRUPAKURYE’nin sizler için geliştirdiği alt yapısıdır.

Hizmet anlayış ve prensibi olarak firmamız ilkelerini uygulayarak müşteri memnuniyetini öne çıkarmaktadır. Bizler sizlerin beklentileriniz doğrultusunda hizmet sunarak tüm işlerinizi çözüme ulaştırmayı hedeflemiş uzman bir firmayız.

Hizmet ağımız ve alanımız tüm isteklerinizi karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Tercihleriniz sebebi olarak yoğunluğumuz her ne kadar Motorlu Kurye hizmeti olsa da Kurye adına tüm hizmetleri sunmaktayız. Bizden isterseniz Arabalı Kurye Uçak Kurye Toplu Dağıtım hizmetleri içinde talepte bulunabilirsiniz.

Merter Moto Kurye

Merter Moto Kurye hizmeti Motorlu olarak bir çok hizmet sunmaktadır. Moto Kurye hizmeti kendi içerisinde bir çok şekilde sunumda bulunmaktadır. Bu çeşitliliği belirleyici unsurlar ise ulaştırma süresi, kayıt saati gibi detaylardır.

Günün mesai saati peryotlarında istenen hizmetin alım teslim süresine göre Hızlı Kurye hizmet tercih edebilirsiniz. Mesai saatleri dışında ise Akşam Kurye Gece Kurye gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Normal gönderileriniz mesafesine göre 4-5 saat içinde alım ve teslim tamamlanırken diğer hizmetlerde daha kısa sürede gerçekleşir. Bu hizmetler özel hizmet sınıfında olup ayrıca ücretlendirilir.

Acil Kurye hizmetini tercih ederseniz alım ve teslimat süresi 2 saat civarına kadar düşürülerek ücreti normalin 2 katına çıkar. Bu hizmette sizin gönderinizi teslim alan Kurye bekleme yapmaz istikametinde hazır evrak varsa alır ve sizin evrağınızın teslimatını yapar. Belirlenen süreyi aşacak ise istikametindeki evrağında alımını yapmaz.

Hızlı Kurye veya VIP hizmette hazır olsa da istikametinde olsa da sizin gönderinizden başka hiç bir gönderi almaz. Bu hizmetin süresi 1-1,5 saate kadar düşerken ücretlendirme 4 katı olarak belirlenir.

Akşam Kurye ve Gece Kurye hizmetleri ise mesai saatlerinden sonrasın saat durumuna göre belirlenir. Bu hizmetlerde özel hizmet olup Akşam Kurye 18:30 ile 21:00 arasındaki hizmettir. Gece Kurye ise 21:00 ile 08:30 arasındaki hizmettir. Ücretleri özel olur mutlaka fiyat alınız.

Uygun fiyat kaliteli hizmet Merter Moto Kurye klasiklerindendir.
istanbul merter acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]