Suadiye Moto Kurye

Suadiye Moto Kurye

Suadiye Moto Kurye Kadıköy ve İstanbul bölgesinde aynı gün içinde teslimatlar için hizmet eden firmamız müşterilerine Kurye hizmeti vermektedir. Moto Kurye hizmetimizle değerli  eşya,  paket, evrak, vb. gönderileriniz güvenle  ulaşılır.

Suadiye Moto Kurye kurulduğu günden itibaren, kaliteli  hizmet felsefesi ile tecrübeli  personelleriyle  size İstanbul genelinde hizmet sunmaktadır. Teslimattan sonra ise isterseniz sizlere gönderinizin akıbeti hakkında mesaj vs bilgi verilir.

Motorlu Kurye gönderileriniz kısa mesafeleri 2 ila 4 arası, uzak  bölgeler için ise 3 ila 5,5  saat arasında Acil Kurye ise yakın mesafelerde 45-90 dakikada uzak mesafelerde 2 saat civarında ulaştırılır. Gönderinizin önem ve aciliyetine göre hizmet seçeneğini belirlemeniz sizlere daha kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmamızda büyük rol oynayacaktır.

Firmalar haricinde tekil müşterilerinde taleplerini aynı özveri ile koli veya paketlenerek ulaştırılması sağlanır. Kar yağışı, yağmur gibi olumsuz hava şartlarında dağıtım sürelerinde aksama yaşanabilir. Bayram günleri dahil her gün 7/24 hızlı ve güvenli iletimler sağlanır. Sizlere imkanlar dahilinde hızlı ve güvenli hizmet sunmaktayız.

Belirtilen numaralardan çağrı merkezini arayarak bize ulaşan müşterilerimize en yakın süre içinde hizmet sağlanarak gönderileri adresten teslim alınır.

Suadiye Moto Kurye

Suadiye Kurye her gün daha da çok artan taleplere karşı deneyimli kadrosu, başarılı hizmetleri, telefonla kolay ulaşım aracılığı ile Suadiye, Kadıköy, Ümraniye ve İstanbul bölgesinde güvenli ve hızlı kurye hizmeti yapmaktadır.

Müşterilerin belirttikleri adreslere kısa zaman dilimi içinde teslimatlar yaparak problemsiz şekilde çözüme kavuşturulur. Ekonomik fiyatlar, abonelerine sunduğu ödeme kolaylıklarla da bütçeyi yormayan kaliteli kurye hizmeti verilmektedir.

Hızlı Kurye hizmetinde öncü olan firmamız en yakın çözüm ortağınızdır. Bizi her ihtiyaç duyduğunuzda arayabilirsiniz. Sizlere Suadiye ve istanbul genelinde her türlü kurye hizmeti sunmaktayız.

Dilerseniz olmadık anda ihtiyacınız olan ilaç için yardımınıza yetişiriz. Dilerseniz yetiştirmek zorunda olduğunuz gönderileriniz için yanınızdayız. MBMAVRUPAKURYE olarak biz sadece Suadiye sınırı içinde hizmet vermiyoruz. Bizden İstanbul içinde her noktadan arayabilirsiniz.

Her yere hızlı ve eşit kalitede hizmet sunmaktan gururluyuz. Biz adımızı sektörde müşterilerimizin memnuniyeti ile üst sıralara taşımız bir firmayız. Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.Sizlerde Suadiye Moto Kurye hizmetimizi tercih ederseniz kazançlı çıkarsınız.

Suadiye Moto Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top