Sultangazi Moto Kurye

sultangazi kuryeSultangazi Moto Kurye

  Sultangazi Moto Kurye olarak hedefimiz sizleri bu yoğun trafik karmaşasında değerli vaktinizi sizlere geri kazandırmaktır. Sizlerin önem verdiğiniz gönderilerinizi tam zamanında yerine ulaştırmak için kurulmuş bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

   Büyük bir Moto Kurye firması olarak bünyemizde kendi ekibimiz ile kurduğumuz Arabalı KuryeYaya KuryeAcil KuryeUçak KuryeGece KuryeHızlı KuryeExpres Kuryeİlaç Kurye ve Motorlu Kurye ile sizlerin her zaman hizmetindeyiz. Sizleri için ne kadar önemli evrak var ise her biri bizler için aynı değeri taşımaktadır.
  Sultangazi Motorlu Kurye olarak sizlerden imza karşılığı elamanımız tarafından alınan gönderiniz yine sizlerin doğrultusunda istediğiniz adrese aynı saat diliminde ulaştırmaktayız. Sizlere özel olarak hazırladığımız ileti raporu sizlerin istediği doğrultuda ya adresinize ya da yine sizlerin isteği üzerine e posta yolu ile sizlere yollanır. Gönderilerinizi yeni teknoloji harikası gönderi takip sistemi ile takip edebilir bizlere kargonuzun son halini sorabilirsiniz.

Sultangazi Kurye

  Bizim şirketimiz MBMAVRUPAKURYE siz değerli müşterileri için hazırladığı Toplu Dağıtım hizmetleri ise dosya taşıma, kartvizit dağıtımı, gazete dağıtım, iş yeri açılışı için davetiye dağıtımı, sizlerin özel hediyeleriniz, bankaların visa kart dağıtımı, toplu fatura dağıtımı, broşür dağıtımı, tebrik kartı dağıtımı, promosyon dağıtım, kampanya bildirimleri. İsterseniz özel bir ücret karşılığı bizlerden şirketinizde kullanılmak üzere paketleme malzemeleri isteyebilirsiniz. Sultangazi Moto Kurye, Motor Kurye ekibimiz 7/24 saat sizlerin acil işlerinizin hizmetini karşılamaktadır. Sizleri için zaman kavramı ne kadar önemli ise o zaman bizim içinde çok önemlidir.
Sultangazi yeni yeni gelişiyor gibi gözükse de içerisinde faaliyet gösteren bir çok firma bulundurmaktadır. Her alandan firma ve şirket bulunduğundan gönderi yoğunluğu fazladır. Yüz ölçümü küçümsenmeyecek derecede geniştir. Mahal olarak başlı başına hizmet sunulması gereken bir bölge olması gereken bir yerdir. Firmamız İstanbul Kurye hizmeti verdiğinden bu bölgede beklenen hizmetler için yeterli olacaktır. Bu bölgeden dilediğiniz noktaya veya istediğiniz yerden size tüm gönderilerinizi güvenle taşımaktayız. 
Bizlerle yapacağınız her Kurye çalışması sizlere zaman kazandıracaktır. Bizler size zaman kazandırarak işlerinizi hızlandırmaktayız. Size kazandırdığımız zaman tüm işlerinizi kolaylaştırdığı için size ekonomik olarak kazanç sağlayacaktır. Bunun için bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;
Sultangazi Acil Kurye
Sultangazi Akşam Kurye
Sultangazi Arabalı Kurye
Sultangazi Ekonomik Kurye
Sultangazi Expres Kurye
Sultangazi Gece Kurye
Sultangazi Hızlı Kurye
Sultangazi İlaç Kurye
Sultangazi Moto Kurye
Sultangazi Motor Kurye
Sultangazi Motorlu Kurye
Sultangazi Nöbetçi Kurye
Sultangazi Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]