Ulus Moto Kurye

ulus kuryeUlus Moto Kurye

 Ulus Moto Kurye  UlusEtilerBebekOrtaköy ve çevresinde 7/24 hizmet veren Kurye arkadaşlarımız mevcuttur. Sizlerin çağrılarına hemen yanıt vererek gönderilmesi gereken her ne ise sizden alınır. Teslim alınan gönderileri derhal verilen adrese ulaştırmak için var güçleri ile çalışmaktadırlar. MBMAVRUPAKURYE olarak kendimizle gurur duymamız için pek çok sebep var. Öncelikle hizmette sınır tanımıyoruz, çok güveniliriz ve ekip arkadaşlarımızın hepsi de alanında yetkin kişilerdir. Bir başka kente göndermek istediğiniz kargolarınızla da biz ilgileniyoruz. Sizden aldığımız kargonuzu Motorlu Kurye ekiplerimizle hemen hava alanındaki o şehre gidecek olan Uçak Kurye birimimize yetiştiriyoruz. Sonra da uçak varacağı kente geldiği zaman orada buluna Moto Kurye veya Arabalı Kurye arkadaşlarımız devreye giriyor ve uçaktan alınan kargo sizin verdiğiniz diğer şehirdeki adrese Acil Kurye olarak teslim ediliyor.

Her zaman söyledik ve söylemeye devam edeceğiz, bizim için asıl olan sizlersiniz, sizin için hizmette sınır tanımıyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Bu yüzden de yurdumuzun hemen, hemen her bölgesinde bulunan hizmet ağına sahibiz. Başka şehirlere göndermek istediğiniz bütün kargolarınızı taşımaya talibiz. Ulus Motorlu Kurye uçaklar aracılığı ile bunu başarıyor, kuryelerimiz sizden aldıkları gönderileri uçağa taşıyıp, diğer şehirdeki kuryenin o gönderiyi alarak adrese teslim etmesi için ellerinden geleni yapıyorlar.

Ulus Kurye 

  İnsanların güvenini kazanmak hiç kolay değildir. Zaman içinde öz verili çalışmalarla bunu başarabilirsiniz. Ulus Moto Kurye bunu sağlamak için hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir. 7/24 sizlere hizmet vermek için varız. Bizler sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri eksiksiz ve kaliteli olarak sunmak için çalışmaktayız. Saat ve zaman kavramını ortadan kaldırdık. Bize her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız. Dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Gece veya gündüz hiç fark etmez arayın hizmetinize koşalım. İster gönderileriniz de ister ansızın gereken ilacınız da hizmetimizde sınır yoktur. Sadece ulus’ta değil İstanbul genelinde aynı hız ve aynı kalitede hizmetimiz mevcuttur. Çalışanlar bilir ki MBMAVRUPAKURYE köklü ve kaliteli bir İstanbul Kurye firmasıdır. 

Gece Kurye hizmetimizle aralıksız kesintisiz ve sınırsız hizmete devam etmekteyiz. Tüm hizmetlerimize İstanbul’un neresinde olursanız olun ulaşmanız mümkündür.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Ulus Acil Kurye
Ulus Akşam Kurye
Ulus Arabalı Kurye
Ulus Ekonomik Kurye
Ulus Expres Kurye
Ulus Gece Kurye
Ulus Hızlı Kurye
Ulus İlaç Kurye
Ulus Moto Kurye
Ulus Motor Kurye
Ulus Motorlu Kurye
Ulus Nöbetçi Kurye
Ulus Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]