Akatlar Moto Kurye

Akatlar Moto Kurye  olarak İstanbul’daki Motorlu Kurye firmaları arasında kalite ve güven açısından en iddialı olan firmayız. MBM Avrupa kuryegerçekten de Avrupa standartlarında verdiği Kurye hizmetleri isim yapmıştır. Disiplinli çalışma anlayışı, saygı ve güler yüzlü hizmet çerçevesinde buluştuğumuz ekip arkadaşlarımızla birlikte hep sizin yanınızda olma gayreti içinde olduk.

Bütün emanetleriniz bizim güvenli ellerimizle gidecekleri yerlere kısa zaman içinde teslim edilmektedirler. Yurdumuzun en büyük firmaları, holdingleri gönderimleri için devamlı bizimle iş birliği yapmaktadırlar. Bu güveni oluşturmak için uzun yıllardır kaydettiğimiz başarılı performansızla dikkatinizi çekmiş olmak bizleri keyiflendiriyor.

Gece hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle saat kaç olursa olsun isteklerinizi yerine getirmek için varız. İlaç, acil ihtiyaç ve buna benzer şeyler için iş mesaisinden sonra da bizleri arayabilirsiniz. Akatlar Motorlu Kurye elemanlarının tümü bu iş için eğitim almış, deneyimli kişilerdir. Zorlu trafik şartlarında bile özel çabaları iler vakit kaybı yaşatmadan emanetlerinizi gidecekleri yerlere teslim etmektedirler.

Acil Kurye, Moto Kurye, İlaç Kurye gibi daha pek çok sınıfa ayırdığımız ekiplerimiz işlerini severek ve isteyerek yapmaktadırlar ki asıl kaliteyi getiren de bu anlayıştır. Akatlar Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin ve adresinizi bırakın. Çok kısa zaman içinde sizin verdiğiniz adreste olacaktır arkadaşlarımız. Teslimat için kolları sıvayacaklar ve istenilen kişi veya kuruluşlara teslim etmeden vazgeçmeyeceklerdir. Büyük şehirlerdeki adres bulamama sorunu bizim için geçerli değildir çünkü tüm çalışanlarımız alanında uzmandırlar. Firma içinde çalışan personelimiz sizden gelen çağrıları cevaplandırır, vermiş olduğunuz siparişi dikkatlice dinleyerek alır sistemimize girerek operatöre yönlendirir.

Bundan sonrasında siparişi gözlemleyen operatörümüz teslim adresi yönünde evrak dağıtımı yapan en yakın arkadaşımızı yönlendirir, eğer gönderi seçeneğiniz Expres Kurye ise sadece size hizmet etmesi için özel bir kuryemiz yönlendirilir. Normal gönderileriniz sizlerin sipariş vermenizle başlayan zamandan itibaren maxsimum 4 saat içerisinde alım teslim ve sizlere bildirim işlemi tamamlanan hizmet şekli acil olan ise bu hizmeti 2 saatte yapılma şeklidir, ücretlendirmesi normalin 2 katı olarak değerlendirilir. VİP olan ise 1 saatte hizmet tamamlanır ücretlendirme normal gönderimin 4 katı olarak fiyatlandırılır.

Gönderiniz için hizmet siparişinde mutlaka talep ettiğiniz gönderi şeklini belirtiniz aksi halde yaşayabileceğiniz sıkıntılardan firmamız sorumlu tutulamaz.

semtler

 Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

 

 

 

 

 

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Akatlar Acil Kurye
Akatlar Akşam Kurye
Akatlar Arabalı Kurye
Akatlar Ekonomik Kurye
Akatlar Expres Kurye
Akatlar Gece Kurye
Akatlar Hızlı Kurye
Akatlar İlaç Kurye
Akatlar Motor Kurye
Akatlar Motorlu Kurye
Akatlar Nöbetçi Kurye
Akatlar Uçak Kurye