Akatlar Moto Kurye

Akatlar Moto Kurye

Akatlar Moto Kurye olarak İstanbul’daki Kurye firmaları arasında kalite ve güven açısından en iddialı olan firmayız. MBM Avrupa kurye gerçekten de Avrupa standartlarında verdiği Kurye hizmetleri isim yapmıştır.

Disiplinli çalışma anlayışı, saygı ve güler yüzlü hizmet çerçevesinde buluştuğumuz ekip arkadaşlarımızla birlikte hep sizin yanınızda olma gayreti içinde olduk.Bütün emanetleriniz bizim güvenli ellerimizle gidecekleri yerlere kısa zaman içinde teslim edilmektedirler.

Yurdumuzun en büyük firmaları, holdingleri gönderimleri için devamlı bizimle iş birliği yapmaktadırlar. Bu güveni oluşturmak için uzun yıllardır kaydettiğimiz başarılı performansımızla dikkatinizi çekmiş olmak bizleri keyiflendiriyor. Gece hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle saat kaç olursa olsun isteklerinizi yerine getirmek için varız. İlaç, acil ihtiyaç ve buna benzer şeyler için iş mesaisinden sonra da bizleri arayabilirsiniz. Akatlar Moto Kurye elemanlarının tümü bu iş için eğitim almış, deneyimli kişilerdir. Zorlu trafik şartlarında bile özel çabaları iler vakit kaybı yaşatmadan emanetlerinizi gidecekleri yerlere teslim etmektedirler.

Akatlar Moto Kurye

Acil Kurye, Moto Kurye, İlaç Kurye gibi daha pek çok sınıfa ayırdığımız ekiplerimiz işlerini severek ve isteyerek yapmaktadırlar ki asıl kaliteyi getiren de bu anlayıştır. Akatlar Kurye hizmetlerimizden yararlanmak istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin ve adresinizi bırakın. Çok kısa zaman içinde sizin verdiğiniz adreste olacaktır arkadaşlarımız.

Teslimat için kolları sıvayacaklar ve istenilen kişi veya kuruluşlara teslim etmeden vazgeçmeyeceklerdir. Büyük şehirlerdeki adres bulamama sorunu bizim için geçerli değildir çünkü tüm çalışanlarımız alanında uzmandırlar.

Akatlar Moto Kurye içinde çalışan personelimiz sizden gelen çağrıları cevaplandırır. vermiş olduğunuz siparişi dikkatlice dinleyerek alır sistemimize girerek operatöre yönlendirir. Bundan sonrasında siparişi gözlemleyen operatörümüz teslim adresi yönünde evrak dağıtımı yapan en yakın arkadaşımızı yönlendirir.

Eğer gönderi seçeneğiniz Expres Kurye ise sadece size hizmet etmesi için özel bir kuryemiz yönlendirilir. Normal gönderileriniz sizlerin sipariş vermenizle başlayan zamandan itibaren maxsimum 4 saat içerisinde alım teslim ve sizlere bildirim işlemi tamamlanır.

Hizmet şekli acil olan ise bu hizmeti 2 saatte yapılma şeklidir, ücretlendirmesi normalin 2 katı olarak değerlendirilir. VİP olan ise 1 saatte hizmet tamamlanır ücretlendirme normal gönderimin 4 katı olarak fiyatlandırılır. Gönderiniz için hizmet siparişinde mutlaka talep ettiğiniz gönderi şeklini belirtiniz aksi halde yaşayabileceğiniz sıkıntılardan firmamız sorumlu tutulamaz.

  akatlar moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top