Beykoz Moto Kurye

beykoz kurye

Beykoz Moto Kurye

   Beykoz Moto Kurye olarak Kurye ekibimizde bulanan araçlar ile sizlerden aldığımız kargoları en hızlı bir şekilde eğitimli elamanlarımız ile adreslerine teslim etmekteyiz. En acil ve en hızlı şekilde envanteriniz sizlerin adresinde alınır.  Teslim alınan gönderi uzman Moto Kurye ekibimiz sayesinde yol uzunluğuna göre ve kargonuzun acilliğine göre hareket ederiz. İstanbul Kurye trafiğin en yoğun olduğu saatlerde bile trafiğe takılmadan gidebilmek için eğitim almış uzman Acil Kurye kadromuzla sizlerin işlerinizi aksatmadan iş yürütmenize yardımcı oluruz.

     Ekibimiz İstanbul yollarını ve trafiğini çok iyi bilmekte eğitimin aldıkları işlerini en hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Sizler için Gece Kurye ekibimizle 7/24 saat görev yapmakta ve sizlerin önemli evraklarınızı, dosyalarınızı zamanında yerlerine ulaştırmaktayız. Beykoz Motorlu Kurye olarak hizmetlerimiz arasında yer alan Toplu Dağıtım hizmetimizle broşür dağıtma, davetiye dağıtımı, bankacılık işlemleri ve vize kart dağıtımı, broşür ve promosyon dağıtımı, özel hediye servisleri ve diğer servislerimiz bulunmaktadır. Toplu iş alımlarında sizleri için toplu bir fiyat uygulama sistemimizde bulunmaktadır. Biz firmamızı teknolojinin en yeni hali ile donatmış bulunmaktayız. İsterseniz kargoya verdiğiniz dosyalarınızı ya da diğer kargolarınızı teknik takip sistemi ile donatılmış elamanlarımızı izleyerek kargonuzun son halinden nerede olduğundan haberdar olabilirsiniz. Belgelerinizi sizlerden imza karşılığı teslim alıyoruz. Sizlerin istediği adrese de yine imza karşılığı adres teslimi yapıyor ve sizlere de bir rapor hazırlıyoruz. 

Beykoz Kurye

  Beykoz Moto Kurye sizlerin memnuniyetini kendi memnuniyeti olarak görüyor ve sizlerden aldığı güç ile büyümeye devam ediyor. Biz siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyacını gidermek için hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetin sizlere hitap etmesi için sizlerin görüş ve önerilerinizden fayda sağlıyoruz. Bizlere bildirdiğiniz önerilerinizi prensiplerimiz doğrultusunda hayata geçiriyoruz. Tarafımıza yönlendirdiğiniz beklentilerini bilgi ve tecrübelerimiz ile geliştiriyoruz. Sizlerin görüş, öneri ve beklentilerinizi değerlendirdikten sonra uzman arkadaşlarımız derin tecrübeleri ile sizler için en verimli şekilde size hizmet olarak sunuyor. Bu konuda özverili çalışan tüm personelimiz sizlerin memnuniyeti için amansız olarak çalışmaktadır. Planlama hizmetini iç personelimiz belirlemekte olsa da hayata geçirenler dış personelimizdir. İç ve dış olarak sınıflandırılan çalışma arkadaşlarımız her biri her an takım çalışması sürdürmektedir. Bu başarı bizim için bütündür. Sizlerin memnuniyeti ile sonuçlanması bizim başarımızın somut delilidir.

semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Beykoz Acil Kurye
Beykoz Akşam Kurye
Beykoz Arabalı Kurye
Beykoz Ekonomik Kurye
Beykoz Expres Kurye
Beykoz Gece Kurye
Beykoz Hızlı Kurye
Beykoz İlaç Kurye
Beykoz Motor Kurye
Beykoz Motorlu Kurye
Beykoz Nöbetçi Kurye
Beykoz Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]