Moto Kurye

Anadolu ve Avrupa Yakası Kurye Hizmeti

moto kurye

Moto Kurye ihtiyaçlarınız için 7/24 kesintisiz olarak alanında uzman ve işinde profesyonel kurye ekibimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul’un artan araç trafiği, trafik sisteminin geliştirilmesi için yapılan çalışmalar ve buna ilave onlarca sorundan dolayı artık araç ulaşımı ile bir noktadan diğer noktaya ulaşmak çok yorucu olabilmektedir. Böyle durumlarda siz değerli müşterilerimizin acil olan ya da olabilecek tüm hizmet taleplerini alanında uzman personellerimiz ve tüm bakımları düzenli olarak yapılan motorlarımız ile sağlamakta ve sizlere daha önce hiç denk gelmediğiniz bir Moto Kurye hizmeti sağlamaktayız. İstanbul’un yoğun trafiğinden ötürü oluşabilecek zaman kayıplarının önüne geçebilecek, mevcut hizmet taleplerinizi oldukça hızlı bir şekilde yerine getirebilecek motorlu kuryelerimiz, tüm işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirecek ve gerekli raporlamayı sizlere yapmış olacaktır.

Firmamız sektörde var olduğu günden itibaren her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini baz almış olup, sizlere daha hızlı hizmet vermek adına sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Moto Kurye hizmetlerimizde, %100 müşteri memnuniyeti sağlanmakta ve müşterilerimizden hem yazılı hem de sözlü olarak mutlu dönüşler alınmaktadır. İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet sunmakta olan firmamız, müşteri odaklı olarak hizmet sağlamaktadır. Müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri dikkate alan firmamız, hizmet içi eğitimler ile personellerine de bir takım eğitimler vermektedir.

Moto Kurye hizmeti vermekte olan firmamıza yapacağınız tüm hizmet taleplerinde tarafınıza hızlı bir şekilde ulaşabilmek, ürünleri hızlı bir şekilde sizlerden alabilmek ve hedef adreslere iletebilmek adına her iki yakada da araçlarımız göreve hazır şekilde konumlandırılmış bulunmaktadır. Moto Kurye hizmetlerimizde sizlere Normal, Acil ve V.İ.P olarak sınıflandırılmış şekilde hizmet paketleri sunulmuş olup, bu paketler arasındaki tek fark, teslimat süresini ve mevcut ücretleri barındırmaktadır.

Normal olan gönderileriniz mevcut mesafeye göre ufak opsiyonlara sahip olabiliyor olsa da gönderilerinizin mevcut adresten alınıp hedef adreslere ulaşması ortalama 4 saat sürebilmekte ve bu süre içerisinde işleminiz tamamlanabilmektedir. Eğer Acil paketimizi tercih ediyorsanız da, bu gönderi paketimizle birlikte tüm gönderileriniz 2 saat içerisinde teslim edilmektedir.

Bu paket ile normal paket arasında fiyat farkı olarak 2 kat fiyat farkı bulunmaktadır. V.İ.P hizmet paketimizde ise araya hiçbir iş alınmadan, direkt olarak sizin siparişiniz yapılmakta ve teslimat süresi 2 saatten daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Bu paket normal pakete göre 4 kat fiyat farkı içermektedir.

Paketlerimizle ilgili detay vermeye devam edecek olursak; Moto Kurye hizmetlerimizde tarafınıza verilen süre limitleri en geç süreler yani en üst limit olup, genel olarak işlemler bu süreden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Moto Kurye hizmeti vermekte olan tüm personellerimiz, yapacağı teslimatlar sırasında sizleri temsil edeceğini bilir ve bu nedenle de ilgili gönderinin teslimatı sırasında mutlaka karşı tarafa güler yüz, kaliteli diksiyon ve müşteri memnuniyetini sağlayacak işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu konuda da firmamız tarafından yürütülen operasyonlar sırasında fazlaca başarılı geri dönüş alınmış durumdadır.

Moto Kurye hizmetlerine fazlaca ihtiyaç duyan müşterilerimiz için oluşturulmuş abonelik sistemimiz de yer almaktadır. Bu tür hizmetler için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Buna ilave olarak; hizmet sağlayan tüm personellerimiz ürünlerinizin ne kadar değerli olduğunu bilmekte ve ürünlerinizi tehlikeye atacak, trafikte risk oluşturabilecek hiçbir sürüş tekniğini uygulamadan hedef adrese güvenli ve sağlam bir şekilde gidebilmeyi hedeflemektedir.

Moto Kurye Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılmaktadır?

Fiyat hesaplama işlemleri firmamızın muhasebe departmanı tarafından yapılacak olan km bilgileri, taşınacak ürün bilgileri, talep edilen teslim süresi ve türevi parametrelere göre yapılmakta ve hızlı bir şekilde müşterilerimize iletilmektedir. Müşterilere iletilmekte olan fiyatların tümü piyasadaki en uygun fiyat ve en yüksek seviyedeki kaliteye sahip olan ürünleri içermektedir. Böylece müşterilerimiz avantajlı fiyatların farkında olarak yapabilecekleri en kaliteli firma ile çalışma sağlamaktadır.

Moto Kurye Avantajlarımız Neler?

  • Rakip firmalara göre, çok daha fazla moto kurye ve personele sahip olarak hizmet vermekteyiz.
  • Rakip firmalara göre, çok daha deneyimli personeller ile hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
  • Rakip firmalara göre, çok daha hızlı bir şekilde işlemleri tamamlamakta ve her aşamada müşterilerimize detaylı bilgi vermekteyiz.
  • Rakip firmalara göre, çok daha fazla hizmet yelpazesine sahip olmaktayız. Böylece her türlü kesimin ihtiyaç duymuş olduğu hizmetlerimizi sizlere aktarabilmekteyiz.

Hizmetlerimiz sırasında kullanmakta olduğumuz araçların hepsi son sistem teknolojiye sahip, uzun yolda hiçbir şekilde arıza çıkarmayacak ve ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşıyabilecek kalitede özelliklere sahiptir. Ayrıca motorları sürmekte olan sürücülerimiz, yıllardır sektörde deneyimli kimseler tarafından karşımıza çıkmaktadır.

Firmamız tarafından Acil Kurye Hizmetleri, Moto Kurye Hizmetleri, Express Kurye Hizmetleri, Gece Kurye Hizmetleri ve İlaç Kurye Hizmetleri başarılı bir şekilde verilmektedir. Moto kurye hizmetlerimizde hepsi farklı tarifeye ve teslimat süresine sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle bu hizmetlerimizi kendi içerisinde değerlendirmeli ve ona göre başvuru yapmanız gerekmektedir.

Moto Kurye hizmetimiz günün belirli bir saatinden itibaren verilmekte olan ve Acil bir şekilde kurye işlemlerinizin yerine getirilmesi adına sizlere sunulan bir hizmet olarak bilinmektedir. Haftanın her günü ve her saati sizlere verilen bu hizmetle birlikte, tüm süreç başarılı bir şekilde işlemektedir. Acil kurye hizmetlerimizde personellerimiz sizlere en yakın lokasyon üzerinden gönderilmektedir. Böylece ürün alış süresi kısalırken, kısa bir süre içerisinde yola çıkılmaktadır.

Acil kurye taleplerinizi alanında en kaliteli bir şekilde hizmet verebilecek motorlarımız ile sizlere sunulmaktadır. Motorlu acil kurye hizmetlerimiz başarılı, sorunsuz ve hızlı bir şekilde sizlere aktarılmaktadır. Alanında başarılı bir şekilde acil kurye hizmetleri sunmakta olan firmamız, sizden gelen talepleri de dikkate alarak başarılı bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Her türlü acil kurye talebinize günün her saati cevap vermekte olan firmamız, gereken özeni her pakette olduğu gibi Acil Kurye hizmetlerinde de göstermiş olacaktır.

moto kurye iletişim