Acıbadem Moto Kurye

Acıbadem Moto Kurye motorlu veya araçlı ekiplerimizin bulamayacağı adres gidemeyeceği yer yok. Gece gündüz hiç fark etmez, siz isteyin biz yapalım sloganın temel prensibimizdir. Acıbadem Moto Kurye her zaman sizin yanınızda olacaktır. Gönderilecek ileti eğer büyükse ve motor ile taşınması zor olacaksa o zaman devreye araçlarımız giriyor ve yine sizin için çalışmalar yapıyor. Bir hastanız var ve diyelim ki ilacının bittiğini gece yarısı fark ediyorsunuz. Telaşa kapılıp nasıl o ilacı temin edeceğim diye düşünmeyin. Arayın bizi, arkadaşlarımız açık eczane bulup ilacınızı hemen size teslim etsinler. Bu kadar büyük bir kolaylığı başka hiç bir yerde bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bazen de zamanla yarışmak gerekebilir, acil olarak yetiştirilmesi gereken belge veya dosyalar olabilir. O zaman da yine bizimle temasa geçin, ekspres kuryelerimiz hemen belgeyi alıp verilen adrese en kısa süre zarfında götürsünler. MBM Avrupa Kuryealanında tek olmanın verdiği iç huzurunu yaşamaktadır. Garantili teslimatlar, kaliteli ekiplerle birleştiği zaman ortaya muhteşem hizmetlerin çıkmasından daha doğal ne olabilir ki?

İşte biz bunu başarıyoruz, her adresi bularak adı verilen kişiye teslimatımızı yapıyoruz. Saygılı ve her zaman insan ilişkileri çok iyi olan ekip arkadaşlarımızla çalışmanın ayrıcalığından yararlanmak için bizi arayın ve hemen yardımınıza koşalım. Acıbadem Motorlu Kuryekalitenin ve güvencenin adresidir, bir çok holdingin bizi tercih etmesi tesadüf değildir.

Bizler Acıbadem Kurye olarak size hizmet ederken gereksiniminiz olan hizmet şekli hangisi ise onu belirler ve bu doğrultuda hareket ederiz. Mesela yetişmesi gereken çok acil bir gönderiniz varsa bunun için Arabalı Kurye göndermeyiz aciliyet durumuna göre Hızlı Kurye veya Acil Kurye yönlendiririz. Gönderinizin aşırı aciliyeti yoksa gün içinde 3-4 saat gibi bir zamanda ulaşması gerekiyorsa Moto Kurye yönlendiririz. İlaç mı lazım İlaç Kurye yönlendiririz. Bunu diler siz beyan edersiniz dilerseniz biz sizlere gönderi durumunuza göre hangi Kurye ihtiyacınız olabileceğini seçeneklerle sunarız.

Bu seçeneklerin aslında hepsi eşit kalitede hizmet ederler ama aralarındaki fark alım ve teslim zamanı ve zamanla doğrultuda ücret farkıdır, çünkü acil veya hızlı hizmet istendiğinde sizlere özel personel yönlendirileceğinden ücret maliyetler doğrultusunda artacak ve buda sizlerin ücretlendirmenize yansıyacaktır.

Sizlerin burada asıl göz önünde bulundurmanız gereken hangi hizmet şeklini seçerseniz seçin zaman kısalsa ücretlendirme artsa da kalite her zaman üst düzeyde 1.sınıf olacaktır.

semtler

 Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

 

 

 

 

 

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

 Acıbadem Acil Kurye
Acıbadem Akşam Kurye
Acıbadem Arabalı Kurye
Acıbadem Ekonomik Kurye
Acıbadem Expres Kurye
Acıbadem Gece Kurye
Acıbadem Hızlı Kurye
Acıbadem İlaç Kurye
Acıbadem Motor Kurye
Acıbadem Motorlu Kurye
Acıbadem Nöbetçi Kurye
Acıbadem Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]