Beşiktaş Moto Kurye

İstanbul’un en büyük firmalarından biri olan Beşiktaş Moto Kurye kendine her şeyden önce müşteri memnuniyetini önemsemiş köklü bir Kurye firması olma özelliğini taşımaktadır. Sizlerin doğrultusunda her gün büyüyen bir Motorlu Kurye firması olma gururunu sizlerle birlikte yaşıyoruz.

Beşiktaş Moto Kurye bünyesinde var olan Moto Kurye, Arabalı Kurye, Yaya Kurye ve Acil Kurye ile sizlerin 7/24 saat yanında olmanın farklı bir gururu var bizlerde. Bizler ekibimizi sizlerden gelen istekler doğrultusunda özel olarak hazırlıyoruz.

Onları teknolojinin her türlüsü ile donatıyoruz. Her gecen gün kalitemizi ve hedeflerimizi ona göre büyütüyoruz. Beşiktaş Moto Kurye olarak sizlerden aldığımız her türlü gönderinizi sizlerden imza karşılığı adres sorgulama sistemi ile alıyoruz.

Sizlerin bizlere söylediğiniz adrese yine adres sorgulama yöntemi ve imza karşılığı bırakıyoruz. Sizleri ister telefon ile istersiniz e- posta yolu ile bilgilendiriyoruz. İsterseniz sizlerin ofislerine gelerek sizler için tutuğumuz raporları sizlere sunuyoruz.

Bizlere emanet ettiğiniz her evrak sizleri için ne kadar önem taşıyor ise, evrakı yerine teslim edene kadar aynı önemi bizlerde sizlerle birlikte taşıyoruz. gece görev yapan uzman ekibimiz ile sizlerin en acil evraklarınızı gece kaç olursa olsun sizlerden alıyor yerine teslim ediyoruz. İlaç Kurye sizler için nöbetçi eczaneleri buluyor ve ilaçlarınızı acil sizlere ulaştırıyor.

Beşiktaş Kurye

Bizler sizlerden aldığımız övgü dolu sözlerle büyüyor Beşiktaş Kurye olarak sizlerin isteği doğrultusunda hareket etmeye çalışıyoruz. Sizleri mutlu etmek bizlerin büyümesi demektir. Beşiktaş Motor Kurye sizlere yakın olarak Beyoğlu Kurye, Şişli Kurye olarak hizmet verdiği gibi uzak olan Avcılar Kurye olarak hizmet vermektedir.

Sadece bu semtlerde değil İstanbul Kurye firması olduğundan İstanbul’un her yerine eşit olarak aynı kalitede ve hızda hizmet vermekte olduğu unutulmamalıdır. Kurye hizmetinin her şekli ile Toplu Dağıtım hizmeti ve Uçak Kurye, İlaç Kurye hizmeti de sunmaktayız.

Bizler bizden beklentileriniz doğrultusunda kendimizi geliştirerek sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Bu hizmetlerimizi iyileştirme yönünde dış saha personelimizin haricinde arka planda çalışan iç personelimizde sürekli bir araştırma ve düzenleme çalışması yapmaktadır.

Bu çalışmalarından genellikle sizlerden önerilerinizi alarak değerlendirmektedirler. Çünkü firmamız müşteri odaklı çalışan bir hizmet firmasıdır.
istanbul-besiktas-acil-moto-kurye-iletisim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]