Beşiktaş Moto Kurye

besiktas kurye
Beşiktaş Moto Kurye

 İstanbul’un en büyük firmalarından biri olan Beşiktaş Moto Kurye kendine her şeyden önce müşteri memnuniyetini önemsemiş köklü bir Kurye firması olma özelliğini taşımaktadır. Sizlerin doğrultusunda her gün büyüyen bir Motorlu Kurye firması olma gururunu sizlerle birlikte yaşıyoruz. Beşiktaş Moto Kurye bünyesinde var olan Moto KuryeArabalı KuryeYaya Kurye ve Acil Kurye ile sizlerin 7/24 saat yanında olmanın farklı bir gururu var bizlerde. Bizler ekibimizi sizlerden gelen istekler doğrultusunda özel olarak hazırlıyoruz. Onları teknolojinin her türlüsü ile donatıyoruz. Her gecen gün kalitemizi ve hedeflerimizi ona göre büyütüyoruz.

    Beşiktaş Moto Kurye olarak sizlerden aldığımız her türlü gönderinizi sizlerden imza karşılığı adres sorgulama sistemi ile alıyoruz. Sizlerin bizlere söylediğiniz adrese yine adres sorgulama yöntemi ve imza karşılığı bırakıyoruz. Sizleri ister telefon ile istersiniz e- posta yolu ile bilgilendiriyoruz. İsterseniz sizlerin ofislerine gelerek sizler için tutuğumuz raporları sizlere sunuyoruz. Bizlere emanet ettiğiniz her evrak sizleri için ne kadar önem taşıyor ise, evrakı yerine teslim edene kadar aynı önemi bizlerde sizlerle birlikte taşıyoruz. gece görev yapan uzman ekibimiz ile sizlerin en acil evraklarınızı gece kaç olursa olsun sizlerden alıyor yerine teslim ediyoruz. İlaç Kurye sizler için nöbetçi eczaneleri buluyor ve ilaçlarınızı acil sizlere ulaştırıyor.

  Beşiktaş Kurye

Bizler sizlerden aldığımız övgü dolu sözlerle büyüyor Beşiktaş Kurye olarak sizlerin isteği doğrultusunda hareket etmeye çalışıyoruz. Sizleri mutlu etmek bizlerin büyümesi demektir. Beşiktaş Motor Kurye sizlere yakın olarak Beyoğlu KuryeŞişli Kurye olarak hizmet verdiği gibi uzak olan Avcılar Kurye olarak hizmet vermektedir. Sadece bu semtlerde değil İstanbul Kurye firması olduğundan İstanbul’un her yerine eşit olarak aynı kalitede ve hızda hizmet vermekte olduğu unutulmamalıdır. 

Kurye hizmetinin her şekli ile Toplu Dağıtım hizmeti ve Uçak Kurye, İlaç Kurye hizmeti de sunmaktayız. Bizler bizden beklentileriniz doğrultusunda kendimizi geliştirerek sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Bu hizmetlerimizi iyileştirme yönünde dış saha personelimizin haricinde arka planda çalışan iç personelimizde sürekli bir araştırma ve düzenleme çalışması yapmaktadır, bu çalışmalarından genellikle sizlerden önerilerinizi alarak değerlendirmektedirler. Çünkü firmamız müşteri odaklı çalışan bir hizmet firmasıdır.

semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Beşiktaş Acil Kurye
Beşiktaş Akşam Kurye
Beşiktaş Arabalı Kurye
Beşiktaş Ekonomik Kurye
Beşiktaş Expres Kurye
Beşiktaş İlaç Kurye
Beşiktaş Motor Kurye
Beşiktaş Motorlu Kurye
Beşiktaş Nöbetçi Kurye
Beşiktaş Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]