Beylerbeyi Moto Kurye

Beylerbeyi Moto Kurye

Bizler Beylerbeyi Moto Kurye olarak bu İstanbul trafiğinde sizlere Motorlu Kurye, Arabalı Kurye, Yaya Kurye, Acil Kurye ve Uçak Kurye ile hizmet vermek için kurulmuş bir firmayız.

Bizler deneyimli Kurye kadrosu ile siz değerli müşterilerin her türlü gönderisini her türlü hava şartlarında sizlerin istediği saat ve zamanında yerine ulaştırmayı hedef haline getirdik.

Zaman sizler için ne kadar önemli ise biz Mbmvrupakurye içinde o kadar önemli olduğu için sizlerin doğrultusunda hızlı bir şekilde çalışırız. Uzman Moto Kurye ekibimiz ile sizlerin değerli dökümlerinizi ve kargolarınızı sizlerden elamanlarımız kapınızdan teslim alır. Teslim adresine ulaştırarak imza karşılığı sizin istediğiniz noktaya teslim ederiz.

Beylerbeyi Moto Kurye isterseniz son teknoloji harikası dağıtım sistemi ile takip edebilir. Gönderinizin nerede olduğun internet üzerinde takip edebilirsiniz. İsterseniz bizleri arayarak sizleri bilgilendirmemizi sağlayabilirsiniz.

Sizlerden aldığımız kargonun teslimatından sonra sizlere özel olarak hazırlanan iletim raporlarını yine sizler isterseniz ofisinize gelerek teslim edebiliriz. Dilerseniz e-mail yolu ile sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Beylerbeyi Kurye

Bizlerin sizlere sunduğu hizmetler arasında dosya taşımacılığı, kart dağıtımı, banka hesap ekstreleri ve kredi kartları, gazete dağıtım hizmetidir.  Özel günleriniz için hazırladığınız hediyeleriniz, özel davetiyeleriniz, işyeri açılış kartları, fatura dağıtımı, promosyon ürünlerin dağıtımını isteyebilirsiniz.

Beylerbeyi Kurye hizmetlerinin çağrı merkezini arayarak toplu dağıtımlarda bizlerden fiyat listesi isteyebilirsiniz. Bizim hedefimiz sizlerin değerli vaktini sizlere geri iade etmektir.

Beylerbeyi Kurye firmamız İstanbul Kurye hizmeti vermektedir. Dilediğiniz yere Hızlı Kurye servisimiz mevcuttur. Mesai saatlerinin dışında size Gece Kurye birimimiz hizmet verir. Dilerseniz tarafımızdan Toplu Dağıtım hizmeti veya İlaç Kurye hizmeti de temin edebilirsiniz.

Biz varız sıkıntı yok. Dilediğiniz tüm hizmetler tarafımızdan karşılanır. Her hizmetimizde hız, güven ve kalite ön planda tutulmaktadır. Firmamız yılların getirdiği tecrübe ve deneyimler ile sizlere her bakımdan memnun kalabileceğiniz hizmeti sunma mutluluğu yaşamaktadır. Bizler tüm deneyim ve araştırmalarımızın sonucu olarak müşterilerimizin beklentilerini bilmekteyiz.

Bu bilgilerimiz doğrultusunda çözüm getirmek bizim işimiz. Hizmet veren tüm çalışanlarımız özel eğitimlerden geçen bilgili ve tecrübeli alanında uzman bireylerdir. Bundan dolayı memnuniyetiniz kaçınılmaz sondur. Bizden hizmet alarak zamanınızı kazanca çeviriniz.
istanbul beylerbeyi moto kurye-iletisim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]