Beylerbeyi Moto Kurye

beylerbeyi kurye
Beylerbeyi Moto Kurye

  Bizler Beylerbeyi Moto Kurye olarak bu İstanbul trafiğinde sizlere Motorlu KuryeArabalı KuryeYaya KuryeAcil Kurye ve Uçak Kurye ile hizmet vermek için kurulmuş bir firmayız. Bizler deneyimli Kurye kadrosu ile siz değerli müşterilerin her türlü gönderisini her türlü hava şartlarında sizlerin istediği saat ve zamanında yerine ulaştırmayı hedef haline getirdik. Zaman sizler için ne kadar önemli ise biz Mbmvrupakurye içinde o kadar önemli olduğu için sizlerin doğrultusunda hızlı bir şekilde çalışırız. Uzman Moto Kurye ekibimiz ile sizlerin değerli dökümlerinizi ve kargolarınızı sizlerden elamanlarımız kapınızdan teslim alır. Teslim adresine ulaştırarak imza karşılığı sizin istediğiniz noktaya teslim ederiz.

  Beylerbeyi Motorlu Kurye isterseniz son teknoloji harikası dağıtım sistemi ile takip edebilir. Gönderinizin nerede olduğun internet üzerinde takip edebilirsiniz. İsterseniz bizleri arayarak sizleri bilgilendirmemizi sağlayabilirsiniz. Sizlerden aldığımız kargonun teslimatından sonra sizlere özel olarak hazırlanan iletim raporlarını yine sizler isterseniz ofisinize gelerek teslim edebiliriz. Dilerseniz e-mail yolu ile sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Beylerbeyi Kurye

  Bizlerin sizlere sunduğu hizmetler arasında dosya taşımacılığı, kart dağıtımı, banka hesap ekstreleri ve kredi kartları, gazete dağıtım hizmetidir.  Özel günleriniz için hazırladığınız hediyeleriniz, özel davetiyeleriniz, işyeri açılış kartları, fatura dağıtımı, promosyon ürünlerin dağıtımını isteyebilirsiniz.  Beylerbeyi Moto Kurye hizmetlerinin çağrı merkezini arayarak toplu dağıtımlarda bizlerden fiyat listesi isteyebilirsiniz. Bizim hedefimiz sizlerin değerli vaktini sizlere geri iade etmektir.

  Beylerbeyi Motor Kurye firmamız İstanbul Kurye hizmeti vermektedir. Dilediğiniz yere Hızlı Kurye servisimiz mevcuttur. Mesai saatlerinin dışında size Gece Kurye birimimiz hizmet verir. Dilerseniz tarafımızdan Toplu Dağıtım hizmeti veya İlaç Kurye hizmeti de temin edebilirsiniz. Biz varız sıkıntı yok. Dilediğiniz tüm hizmetler tarafımızdan karşılanır. Her hizmetimizde hız, güven ve kalite ön planda tutulmaktadır.

  Firmamız yılların getirdiği tecrübe ve deneyimler ile sizlere her bakımdan memnun kalabileceğiniz hizmeti sunma mutluluğu yaşamaktadır. Bizler tüm deneyim ve araştırmalarımızın sonucu olarak müşterilerimizin beklentilerini bilmekteyiz. Bu bilgilerimiz doğrultusunda çözüm getirmek bizim işimiz. Hizmet veren tüm çalışanlarımız özel eğitimlerden geçen bilgili ve tecrübeli bireylerdir. Bundan dolayı memnuniyetiniz kaçınılmaz sondur. Bizden hizmet alarak zamanınızı kazanca çeviriniz. 

semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Beylerbeyi Acil Kurye
Beylerbeyi Akşam Kurye
Beylerbeyi Arabalı Kurye
Beylerbeyi Ekonomik Kurye
Beylerbeyi Expres Kurye
Beylerbeyi Gece Kurye
Beylerbeyi Hızlı Kurye
Beylerbeyi İlaç Kurye
Beylerbeyi Motor Kurye
Beylerbeyi Motorlu Kurye
Beylerbeyi Nöbetçi Kurye
Beylerbeyi Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]