Bomonti Moto Kurye

Bomonti Moto Kurye

Bomonti Moto Kurye olarak sizlere hizmet etmeyi sizlerle birlikte en kısa zaman içerisinde paketlerinizi, gönderilerinizi yerine teslim etmek için kurulmuş bir İstanbul Kurye firmasıyız.

Bu keşmekeş trafik sıkıntısı içerisinde sizlere bu trafiğe sokmadan İstanbul’un en kestirme yollarını bilen eğitimli uzman Kurye ekibimiz ile sizlerin her türlü gönderinizi sizlerden alır ve sizlerin belirlediği zaman dilimi içerisinde alıcıya iletiriz.

Bünyemizde bulunan Yaya Kurye, Arabalı Kurye, Moto Kurye, Acil Kurye ve Uçak Kurye ekiplerimizle sizlere hizmet ediyoruz. Sizler bizlere emanet ettiğiniz her türlü gönderinizi dağıtım takip sistemi ile takip edebilirsiniz.

Bizlere sormak istediğiniz her türlü sorunuzu bizleri arayarak ya da e posta ile bildirebilirsiniz. Bomonti Moto Kurye olarak bünyemizde bulunan Hızlı Kurye sizler için özel hazırladığımız bir Motorlu Kurye sistemidir. Sizlere 7/24 saat hizmet eden özel bir hizmettir.

Hizmetlerimizden olan İlaç Kurye sistemi sizlerin her türlü ilaç ihtiyacını dahi karşılama üzere kurulmuş bir servisimizdir. Gece Kurye birimimiz gerek ilaç ihtiyaçlarınızı gerekse gece gönderilerinizi taşımaktadır.

Bomonti Moto Kurye

Sizler için yaptığımız hizmetlerimizin arsında küçük paket taşımacılığı ve evrak taşımacılığı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanında Dergi dağıtımı, banka fatura ekstreleri ve kredi kartları, özel davet kartlarınız, özel hediyeleriniz, açılış ve kongre davetleriniz, toplu sayıda fatura dağıtımları vardır.

Ayrıca daha sayamadığımız dağıtımlarınız için hizmetinizdeyiz. Bomonti Kurye olarak bizlere emanet ettiğiniz her türlü evraklarınız bizlerin garantisi altındadır. Bizim tek felsefemiz bize emanet ettiğiniz gönderilerin en hızlı ve en doğru şekilde adresine teslimidir. Bizler sizlere hizmeti kendimize görev biliriz.

Bomonti şişli belediyesine bağlı bir semtimizdir. Adını 1902 isviçreli kardeşler tarafından kurulan bomonti bira fabrikasından almaktadır. Günümüzde tekstilcilerin yoğunlukta bulunduğu bir semtimizdir. Burada irili ufaklı bir çok tekstil atölyesi ve firması vardır. Bu firmalar gönderileri için genel Motor Kurye tercih ederler.

Firmamız burada bulunan talebi görerek buraya yönelik bir hizmet çalışması yapmıştır. Bundan dolayı bir çok işyeri sahibin ve çalışanlarının tercihi bizden yanadır. Bizler müşterilerimizin beklentilerini bildiğimizden hizmet işleyişimizi bu doğrultuda geliştirmekteyiz.

Bomonti Moto Kurye için müşteri memnuniyeti çalışma prensiplerimizin arasında ilk sıradadır. Sizlerde bizden destek alarak farkımızı fark edin.

  bomonti moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top