Bulgurlu Moto Kurye

bulgurlu kurye

Bulgurlu Moto Kurye

   Bulgurlu Moto Kurye olarak uzman Kurye ekip ve ekipmanımızla sizlere Moto Kurye hizmeti sunmak ve sizlerin değerli evraklarınızı yerlerine ulaştırmak için sizlere hizmet ediyoruz. Özel eğitimli Arabalı KuryeAcil KuryeYaya KuryeMotor Kurye olarak sizlerin en değerli evraklarınızı zamanınızı sizlere geri vererek sizler adına bizler üstleniyor ve sizlerden imza karşılığı aldığımız evraklarınızı yine imza karşılığı yerlerine teslim ediyoruz.

 Şirketimiz sizlere Motorlu Kurye olarak hizmet etmeyi kendine hedef edinmiştir. Bulgurlu Motorlu Kurye sizlerden aldığın destek ile her geçen gün büyümüştür. Biz bir İstanbul Kurye firması olarak sizlerin önem verdiği her türlü bilgeniz bizim için de çok önemlidir diyerek sizlere birlikte bir ekip oluyoruz.

Bulgurlu Kurye

  Bizlerin sizle için hazırladığı hizmetler dosya taşımacılığı, evrak taşımacılığı, davetiye dağıtımı yapmaktayız. Banka kredi kartları ve bildirimleri, sizlerin özel günlerinde hazırladığı davetiyeleriniz, broşür dağıtımı, promosyon dağıtımı, tebrik kartı dağıtım hizmetidir. Kampanya bildirimleri ve diğer sayamadığımız hizmetler ile sizlere Bulgurlu Moto Kurye olarak dağıtımını yapamadığımız yanlış adres tespitlerini tam yaparak sizlere geri bildiriyoruz. Sizin adreslerinizi güncellemenizi sağlıyoruz. Gece kurye hizmetimiz sizlerin istediği doğrultuda 7,24 saat sizlere hizmet etmek için telefonlarınızı bekliyorlar. Bizleri isterseniz şayet dağıtım sisteminden takip edebilir ve gönderinizin son durumu hakkında çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. İsterseniz gönderinizi sizler için tesliminden sonra tuttuğumuz raporu ister adresinize isterseniz e-posta yolu ile sizlere göndermemizi isteyebilirisiniz. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden daha önemlidir.

  Firmamız Bulgurlu ve civarında hizmet vermektedir. Bizler köklü saygın ve yaygın hizmet sunmaktayız. Bu kalitemiz ile sadece Bulgurlu’ da kısıtlı kalmıyoruz. İstanbul’un her noktasına hizmet taşıyoruz. İşimizi kaliteli ve güvenli olarak sunmaktayız. Bu anlayışımızdan ve kalitemizden dolayı müşterilerimize her an çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz. Müşterilerimiz seçkin bir kitle oldukları için hizmet kalite anlayışı üst düzey olduğunu bilmekteyiz. Bu düşünce ve anlayış içinde hizmet kalitemizi geliştirmekteyiz. Amacımız müşterilerimize çözüm getirirken tarafımızdan sunulan hizmette memnuniyetlerini kazanmaktır. 

  Memnuniyet durumunu gerek hizmet kalitesi gerek maliyet ve güven üçgeninde orantılı olarak değerlendirmekteyiz. Bunlardan birisi eksik olursa beklentiyi karşıladığımızı söylememiz imkansızdır. Sunduğumuz hizmette bu unsurlar her daim ön planda tutulmaktadır. 

semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Bulgurlu Acil Kurye
Bulgurlu Akşam Kurye
Bulgurlu Arabalı Kurye
Bulgurlu Ekonomik Kurye
Bulgurlu Express Kurye
Bulgurlu Gece Kurye
Bulgurlu Hızlı Kurye
Bulgurlu İlaç Kurye
Bulgurlu Motor Kurye
Bulgurlu Motorlu Kurye
Bulgurlu Nöbetçi Kurye
Bulgurlu Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]