Gaziosmanpaşa Moto Kurye

gaziosmanpasa kuryeGaziosmanpaşa Moto Kurye

 Köklü bir firma olan Gaziosmanpaşa Moto Kurye sizlerden aldığı tüm belgelerinizi gönderilerinizi kusursuz ve en hızlı bir şekilde eğitimli elamanları ile yerlerine ulaştıran bir Kurye firmasıdırElamanlarımız dağıtımlarınızı ücretsiz olarak sizlerden imza karşılığı alır.  Şirketimizde gerekli işlemler yapıldıktan sonra bizlerin eğitimli elamanlar tarafından adreslere imza karşılığı teslim edilir.

   Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye olarak sizlere sunduğumuz hizmetler sırası ile şunlardır. Hesap ekstreleri, banka kredi kartları, dergiler, gazete dağıtımı, özel günler için hazırlanmış olan davetiyeleriniz. Promosyon dağıtımları, toplantı ve davetiye bildirimleri, sürekli dağıtımı gerektiren dergiler. Tüm bu saydığımız hizmetlerimiz için bizleri arayarak fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Gece KuryeAcil Kurye hizmetimiz de bulunmaktadır. Sizler için 7/24 saat hizmet veren kuruluşumuz, sizlere hizmet etmekten ve sizlerin değerli zamanınızı sevdikleriniz ile geçirmenizden mutlu olmaktadır. Sizlerden aldığı belgeleri isterseniz bilgisayardan takip edebilir dosyanızın ya da gizli evrakınızın son durumunun ne olduğunu takip edebilirsiniz. Sizlerden imza karşılığı aldığımız her türlü belgenizi yine sizlerin belirttiği adreste imza karşılığı teslim eder. Akabinde sizlere ayrıntılı bir rapor sunarız. Şayet belirttiğiniz adreste kimse yok ise tekrar sizlere geri dönerek adres güncellemesi yapmanızı isteriz.

  Gaziosmanpaşa Kurye

  Sizlerden gelecek her türlü takdir bizler için çok önemi çok büyüktür. Bundan dolayıdır ki bizler sizlerin doğrultusunda hareket ederek büyüme yolunu tercih ederiz. Gaziosmanpaşa Moto Kurye sizlere hizmet etmeyi kendine hedef haline getirmiştir. Gaziosmanpaşa son belediye düzenlemesi ile sınırları daraltılmış bir ilçedir. Geçtiğimiz yıllar geniş bir yüz ölçümüne sahipti. Şu an itibarı ile hemen hemen yarı yarıya küçülmüştür. Yinede geniş alana yayılmış olduğundan hizmet ağı geniş olmalıdır. Biz bu geniş alanda Moto Kurye hizmetinize talibiz. Geniş ve güçlü personel ağımızla tüm İstanbul geneline hizmet veriyoruz. 

İstanbul Kurye denildiğinde ilk akla gelen isimlerdeniz. Her an her bölgede uzman ekip arkadaşlarımız hizmete hazırdır. Hizmet anlayışımız kendimizce geliştirilmiş kalite sınırlarındadır. Kalite anlayışımız tüm müşterilerimiz bildiğinden uzun yıllardır çalışmamız sürmektedir. Merkezimize gelen her sipariş önemle izlenir. Görev başlangıcından bitişine kadar tam kontrollüdür.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Gaziosmanpaşa Acil Kurye
Gaziosmanpaşa Akşam Kurye
Gaziosmanpaşa Arabalı Kurye
Gaziosmanpaşa Ekonomik Kurye
Gaziosmanpaşa Expres Kurye
Gaziosmanpaşa Gece Kurye
Gaziosmanpaşa Hızlı Kurye
Gaziosmanpaşa İlaç Kurye
Gaziosmanpaşa Motor Kurye
Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye
Gaziosmanpaşa Nöbetçi Kurye
Gaziosmanpaşa Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]