İncirli Moto Kurye

İncirli Moto Kurye  İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan bir semttir. Adını Osmanlıdan kalma caddesinden alır, yabancıların incir bahçesinden geçerek Bakırköy’e ulaşmasından alır. İncirli nüfusunun büyük bölümünü çalışanlar oluşturur. Son zamanlarda açılan cafe, dershaneler bu semtin yoğunluğunu daha da çok arttırır. Trafiğin en yoğun olduğu bu bölgede ulaşım da güçlük yaşanır.

İncirli Moto Kurye şirketin  gerek  müşterilerine gerekse  sahadaki  personellerine gönderilmesi   gereken her  türlü  kuryeyi Moto Kurye anında ulaştırır. Trafik  ve  işlerin  yoğunluğu  ile  fazla  eleman  bulunmadığı için  günümüzde  Motorlu Kurye  hizmetleri  önemli  bir  çözümdür.

Çağrı merkezine ulaşan müşteriler bölgeye en yakın ekiplere yönlendirilerek hızlı şekilde yönlendirilerek teslim alınır. Gönderi paketleme ve etiketleme sürecinden sonra belirlenen adrese en kısa sure içersinde teslim edilir. Eğitimli ve deneyimli personel kadromuzla paketler kısa zamanda güvenli şekilde  ulaşması sağlanır.

Bu hizmet şirketlere de bireylere de aynı titizlikle sunulur. Firmalar sunulan abonelik seçeneği ile fiyat avantajı sağlanır. Fiyatlar ile ilgi detaylı bilgileri şubelerden ulaşılabilinir. Hızlı Kurye gönderisi, Exspres Kurye gönderisi, VİP kurye gönderisi seçenekleri fiyat avantajları ile ilgilenenlerin dikkatine sunulur.                                                                                                           

İncirli Kurye

İncirli Kurye  her bakımından müşteri menfaatleri doğrultusunda hareket ederek, iş yükünün azalmasında seçenekler üretir. Alternatifler değerlendirilerek kolaylıklar sağlanır. Fiyat uygulamalarında Kurye şirketinin adresine göre değil gidilecek yer göre hesaplanarak farklı tarifelerle menfaat  gözetmeksizin adil uygulama yapmaktadır.

7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize vermiş olduğunuz siparişler en kısa zamanda adresten teslim alınır. Sipariş şeklinize göre teslim adresine yönlendirilir. Normal gönderileriniz normal şartlar altında maksimum dört saat içerinde teslim alınarak teslimatı yapılmış olur. Bu süre mesafeye göre kısalabilir. 

İstanbul Kurye hizmeti sunan firmamız ile İstanbul’ un bir ucundan bir ucuna gönderi yapma imkanına sahipsiniz. Biz sizler için Gece Kurye hizmetimiz ile günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz her çalışma sizlere daha iyi hizmet verme amacı ile yapılmaktadır.

Sizlerin bizden beklentilerinizi araştırarak her istediğinizi yerine getirmek için sürekli çalışmalar yaparız. Sizler isteyin biz geliştirerek sizlere sunalım. Her şey siz müşterilerimizin memnuniyeti içindir.kurye-iletisim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]