Okmeydanı Moto Kurye

Okmeydanı Moto Kurye

Okmeydanı Moto Kurye firma olarak İstanbul ilinin en köklü bir Kurye şirketi konumundayız. Bizim gücümüz sizlerden gelmektedir. Eğitimli ve uzman ekibimiz ile sizlere Arabalı Kurye, Moto Kurye, Acil Kurye ve Yaya Kurye hizmetleri sunmaktadır.

Sizlerin gönderilerini en kıza zaman içerisinde sizlerin belirttiği adreslere İstanbul’un trafiğine yakalanmadan zaman kaybı olmadan sizlerin belirlediği adreslere ulaştırmaktayız. Bizi ile çalışmak isteyen tüm elamanlarımız tarafımızdan özel bir eğitimden sonra sizlerin hizmetine çıkmaktadır.

Okmeydanı Moto Kurye olarak sizlerin hava limanlarında dahi özel kargolarınızı sizlerin adına teslim almakta ve gene imza karşılığı istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Hızlı Kurye ekibimiz 7/24 saat sizlerin isteği üzere acil olan ne kadar gönderiniz varsa hepsini en kısa zamanda en güvenilir bir şekilde yine imza karşılığı adreslerine ulaştırmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında yer alan dosya gönderme, davetiye dağıtımı, özel günleriniz için hediye yollama, bankaların kredi kartları ve hesap özetleri, Dergilerin dağıtımı, gazete dağıtımı yer almaktadır. Sizler bizleri isterseniz dağıtım takip sistemi ile takip edebilir gönderiniziniz son halini görmek isteyebilirsiniz. Bizleri ister bilgisayardan isterseniz telefonlarınızdan takip edebilir evrakınızın raporunu bizlerden isteyebilirsiniz.

Okmeydanı Kurye

Sizler için zamanınız ne kadar kıymetli olduğunu bilen bir Okmeydanı Kurye olarak bizler sizin en değerli dökümlerinizi taşır iken en önemli zamanınız sizlere geri iade ediyoruz. Sizlerin mutlu etmek bizler için çok önemli olduğundan sizlerin memnuniyeti bizim memnuniyetimiz haline geliyor.

İstanbul Kurye hizmetinde söz sahibi olan bir firmadır. Biz sizlerin her ihtiyacınız da yanınız da olmaktan mutluyuz. Toplu Dağıtım, Motorlu Kurye taleplerin için bize günün her saatinde ulaşmanız mümkündür. Sizin ihtiyaç duyduğunuz da hizmet vermek için kurduğumuz gece Kurye ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kuruluşundan bu güne kadar her an firmamız MBMAVRUPAKURYE bir marka olmuştur. Bizimle çalışan tüm müşterilerimiz bilir ki bizler hizmet kalitemiz ile tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bir kurumuz. Kalite seviyemizi müşterilerimizin istek ve taleplerini ön planda tutarak hizmet sunmamızdan zirveye taşımayı başardık.

Her alanda müşteri odaklı olarak hizmet verdik. Tüm müşterilerimizin talep ve beklentileri bizim önceliğimizdir. Hizmet sunmak için kurulduk, en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.
istanbul okmeydanı acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]