Okmeydanı Moto Kurye

okmeydani kuryeOkmeydanı Moto Kurye

  Biz Okmeydanı Moto Kurye firma olarak İstanbul ilinin en köklü bir Kurye şirketi konumundayız. Bizim gücümüz sizlerden gelmektedir. Eğitimli ve uzman ekibimiz ile sizlere Arabalı Kurye, Moto Kurye, Acil Kurye ve Yaya Kurye hizmetleri sunmaktadır. Sizlerin gönderilerini en kıza zaman içerisinde sizlerin belirttiği adreslere İstanbul’un trafiğine yakalanmadan zaman kaybı olmadan sizlerin belirlediği adreslere ulaştırmaktayız. Bizi ile çalışmak isteyen tüm elamanlarımız tarafımızdan özel bir eğitimden sonra sizlerin hizmetine çıkmaktadır.

   Okmeydanı Motorlu Kurye olarak sizlerin havalimanlarında dahi özel kargolarınızı sizlerin adına teslim almakta ve gene imza karşılığı istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Hızlı Kurye ekibimiz 7/24 saat sizlerin isteği üzere acil olan ne kadar gönderiniz varsa hepsini en kısa zamanda en güvenilir bir şekilde yine imza karşılığı adreslerine ulaştırmaktayız. Hizmetlerimiz arasında yer alan dosya gönderme, davetiye dağıtımı, özel günleriniz için hediye yollama, bankaların kredi kartları ve hesap özetleri, Dergilerin dağıtımı, gazete dağıtımı yer almaktadır. Sizler bizleri isterseniz dağıtım takip sistemi ile takip edebilir gönderiniziniz son halini görmek isteyebilirsiniz. Bizleri ister bilgisayardan isterseniz telefonlarınızdan takip edebilir evrakınızın raporunu bizlerden isteyebilirsiniz.

   Okmeydanı Kurye

  Sizler için zamanınız ne kadar kıymetli olduğunu bilen bir Okmeydanı Moto Kurye olarak bizler sizin en değerli dökümlerinizi taşır iken en önemli zamanınız sizlere geri iade ediyoruz. Sizlerin mutlu etmek bizler için çok önemli olduğundan sizlerin memnuniyeti bizim memnuniyetimiz haline geliyor.

  Firmamız İstanbul Kurye hizmetinde söz sahibi olan bir firmadır. Biz sizlerin her ihtiyacınız da yanınız da olmaktan mutluyuz. Toplu Dağıtım ve Motorlu Kurye taleplerin için bize günün her saatinde ulaşmanız mümkündür. Sizin ihtiyaç duyduğunuz da hizmet vermek için kurduğumuz Gece Kurye ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Kuruluşundan bu güne kadar her an firmamız MBMAVRUPAKURYE bir marka olmuştur. Bizimle çalışan tüm müşterilerimiz bilir ki bizler hizmet kalitemiz ile tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bir kurumuz. Kalite seviyemizi müşterilerimizin istek ve taleplerini ön planda tutarak hizmet sunmamızdan zirveye taşımayı başardık. Her alanda müşteri odaklı olarak hizmet verdik. Tüm müşterilerimizin talep ve beklentileri bizim önceliğimizdir. Hizmet sunmak için kurulduk, en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Okmeydanı Acil Kurye
Okmeydanı Akşam Kurye
Okmeydanı Arabalı Kurye
Okmeydanı Ekonomik Kurye
Okmeydanı Expres Kurye
Okmeydanı Gece Kurye
Okmeydanı Hızlı Kurye
Okmeydanı İlaç Kurye
Okmeydanı Motor Kurye
Okmeydanı Motorlu Kurye
Okmeydanı Nöbetçi Kurye
Okmeydanı Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]