Ortaköy Moto Kurye

ortakoy kuryeOrtaköy Moto Kurye

   Ortaköy Moto Kurye  sizlere sunduğu  Kurye hizmeti  sayesinde yapmak  istediğiniz iş yarım kalmaz. Geç ulaştı  gibi  sorunlarla  karşılaşmazsınız. Bütçenize zarar vermeden  sizlere en iyi  şekilde  hizmet verir. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz  veya  beklediğiniz bir  gönderiyi Motorlu Kurye zamanında teslim size  söylenilen zamanda  iletilir. Güvenle  istediğiniz kuryeniz  elden  teslim alırsınız. Hizmetler küçük   paket  taşımacılığı, evrak  ve dosya taşımacılığı gibidir. Expres dağıtım kampanya, duyuru, açılış ve  her türlü tanıtımlar olabilir. Kampanya, davetiye,  dağıtım,  açılış, sergi  ve  konser davetleri, tebrik  kartları  dağıtımını yaptırabilirsiniz. Bayram , yılbaşı  ve  özel  günler  için  hazırlanan kartların dağıtım hizmeti yapılır. Toplu  sayıda  veya  az  sayıda düzenli periyotları olan faturalar,  promosyon ürünleri dağıtımı  hizmetleri de bulunmaktadır.  

   Ortaköy Motorlu Kurye  zamanın  boşa  gitmesini  engelleyebilirsiniz. Yapmakta olduğunuz  işleri  yarım  kalmadan  halletmek  için Acil  Kurye  hizmetinden  yararlanılır. Haftanın  her günü 7.24 hizmet  verir. Ayrıca  Expres Kurye  ile kısa sürede teslim  sağlar. Uzman  ve  deneyimli  personel  kadrosuyla paketleri  güvenli  ve  hızlı  ir  şekilde  teslimat  yapar.İstanbul’un    her  bölgesinde  yaptığı  servislerle hızlı  ve kaliteli gönderiler  sunar.

 Ortaköy Kurye

  Ortaköy Moto Kurye  seçenekler  arasında  Motor Kurye,  Hızlı KuryeUçak Kurye, müşterilerin  seçenekleriyle güvenli  ve  hızlı  iletişim  sağlar. Kurye  hizmeti kendi  içinde Moto  Kurye,  Yaya  KuryeGece KuryeArabalı  Kuryeİlaç Kurye şeklinde  bölümlere  ayrılır. Kurye sektörünün  işleyişi ise  göndermek  istediğiniz evrakın gideceği  yere  dair  bilgilerin çalışılan  kurye firmasını  arayarak oraya gidecek olan  evraklarınız ile  ilgili  bilgi  verilir.

Firmamız İstanbul geneli hizmet sunar. İstanbul Kurye hizmetinde adı liste başlarındadır. Geniş personel ağımız ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Biz bizden beklentinin bilincinde olduğumuz için beklentinin üstünde hizmet sunmaktayız. Tüm çalışanlarımız hizmet alanlarında uzmandır. Gerek iş ahlakı gerekte tavır ve edaları ile sizlerin memnuniyetine hitap edebilecek seviyededirler. Firmamız kaliteli hizmetin yanında hoşgörü, saygı ve sevgi hususunda müşterilerimizden her zaman tam not almıştır. 

Bizler müşterilerimizin tek yönlü memnuniyetini değil her bakımdan beğenisini kazanmak için hizmet ederiz. Güler yüzlü, anlayışlı, ılımlı ve saygılı davranışımız her zaman ilgi noktası olmuştur. Bunun için tüm müşterilerimiz bizleri kendilerinden görüp benimsemişlerdir. semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Ortaköy Acil Kurye
Ortaköy Akşam Kurye
Ortaköy Arabalı Kurye
Ortaköy Ekonomik Kurye
Ortaköy Expres Kurye
Ortaköy Gece Kurye
Ortaköy Hızlı Kurye
Ortaköy İlaç Kurye
Ortaköy Motor Kurye
Ortaköy Motorlu Kurye
Ortaköy Nöbetçi Kurye
Ortaköy Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]