Ortaköy Moto Kurye

Ortaköy Moto Kurye

Ortaköy Moto Kurye sizlere sunduğu Kurye hizmeti sayesinde yapmak istediğiniz iş yarım kalmaz. Geç ulaştı gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Bütçenize zarar vermeden  sizlere en iyi şekilde hizmet verir. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz veya beklediğiniz bir gönderiyi Motorlu Kurye zamanında teslim size söylenilen zamanda iletilir.

Güvenle istediğiniz kuryeniz elden teslim alırsınız. Hizmetler küçük paket taşımacılığı, evrak ve dosya taşımacılığı gibidir. Expres dağıtım kampanya, duyuru, açılış ve her türlü tanıtımlar olabilir. Kampanya, davetiye, dağıtım, açılış, sergi ve konser davetleri, tebrik kartları dağıtımını yaptırabilirsiniz.

Bayram, yılbaşı ve özel günler için hazırlanan kartların dağıtım hizmeti yapılır. Toplu sayıda veya az sayıda düzenli periyotları olan faturalar, promosyon ürünleri dağıtımı  hizmetleri de bulunmaktadır.

Ortaköy Moto Kurye zamanın boşa gitmesini engelleyebilirsiniz. Yapmakta olduğunuz işleri yarım kalmadan halletmek için Acil Kurye hizmetinden yararlanılır. Haftanın her günü 7.24 hizmet verir. Ayrıca Express Kurye ile kısa sürede teslim sağlar. Uzman ve deneyimli personel kadrosuyla paketleri güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat yapar. İstanbul’un her bölgesinde yaptığı servislerle hızlı ve kaliteli gönderiler sunar.

Ortaköy Moto Kurye

Ortaköy Kurye seçenekler  arasında  Motor Kurye,  Hızlı Kurye, Uçak Kurye, müşterilerin  seçenekleriyle güvenli  ve  hızlı  iletişim  sağlar. Kurye  hizmeti kendi  içinde Moto  Kurye,  Yaya  Kurye, Gece Kurye, Arabalı  Kurye, İlaç Kurye şeklinde  bölümlere  ayrılır. Kurye sektörünün  işleyişi ise  göndermek  istediğiniz evrakın gideceği  yere  dair  bilgilerin çalışılan  kurye firmasını  arayarak oraya gidecek olan  evraklarınız ile  ilgili  bilgi  verilir.

Firmamız İstanbul geneli hizmet sunar. İstanbul Kurye hizmetinde adı liste başlarındadır. Geniş personel ağımız ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Biz bizden beklentinin bilincinde olduğumuz için beklentinin üstünde hizmet sunmaktayız.

Tüm çalışanlarımız hizmet alanlarında uzmandır. Gerek iş ahlakı gerekte tavır ve edaları ile sizlerin memnuniyetine hitap edebilecek seviyededirler. Firmamız kaliteli hizmetin yanında hoşgörü, saygı ve sevgi hususunda müşterilerimizden her zaman tam not almıştır.

Ortaköy Moto Kurye müşterilerine tek yönlü memnuniyetini değil her bakımdan beğenisini kazanmak için hizmet ederiz. Güler yüzlü, anlayışlı, ılımlı ve saygılı davranışımız her zaman ilgi noktası olmuştur. Bunun için tüm müşterilerimiz bizleri kendilerinden görüp benimsemişlerdir.

  ortaköy moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top