Teşvikiye Moto Kurye

tesvikiye kurye

Teşvikiye Moto Kurye

  Teşvikiye Moto Kurye artan İstanbul nüfusunda ulaşımın da zorlaştığı bir yerden bir yere gitmenin durma noktasındaki trafikte ne kadar güç olduğu aşikar ortadadır. Bu sıkıntılar sadece yoğunluğun getirdiği stres kadar, istenilen noktaya vaktinde ve zamanında ulaşabilme konusunda da gecikmelere sebep olur. Bu artan yoğunluk iş dünyasında  ki teslimatlarda da sorunlar yaratır.

  Teşvikiye Motorlu Kurye gün geçtikçe artan yoğunluğu, iş dünyası kadar ulaşımında güçleştiği Avrupa’nın hızla gelişen metropol şehrinde firmalara hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Müşterilerin çağrı merkezimizi arayarak siparişi vermesiyle en yakınınızda ki ekip size yönlendirilmesiyle başlayan yarış , teslimata kadar aralıksız devam eder. Zamanın kıymetli olduğu ilke edinen, deneyimli kadro ve ekipmanlar sayesinde, vaktinde teslimatlarla müşterileri memnun etmenin  bilinciyle hareket edilmektedir. Hizmetlerimiz arasında dosya, broşür, davetiye, gazete, dergi vb gibi gönderilmek istenen kargolar kapıdan alınır. Merkezimize getirilir. Etiket ve paketleme servisimizle düzenlemeler yapılır. İstenilen noktaya hızlı ve güvenilir bir şekilde yazılı ve imzalı şekilde teslimatlar yapılmaktadır. Bu hizmetler sizlere telefon yada mail aracılığı ile iletinizle ilgili malumatlar vererek bilgilenmenizi sağlar. Moto Kurye gönderileriniz yakın bölgelere en geç kırk beş dakika ila doksan dakika teslim edilir. Uzak bölgeler en geç üç-dört saat içinde ulaşması için gayret gösterilir.

Teşvikiye Kurye

  Teşvikiye Moto Kurye sadece iş dünyası değil, her kesime hizmet vermektedir. Gece veya gündüz çağrı merkezini arayan acil hastalar için İlaç Kurye hizmetimiz mevcuttur. Sizin adınıza ilaçları alıp adresinize teslimat yapılıyor. Her türlü Kurye hizmeti ile istediğiniz hızlı şekilde ulaşmış olur.

 İstanbul Kurye hizmetimiz ile İstanbul’un her noktasına hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimizi Gece Kurye birimimiz ile günün her saatinde gerçekleştirmekteyiz. Gece hizmetimiz özel bir hizmet olduğundan ücretlendirmesi de farklıdır. Bunun için çağrı merkezimizden fiyat isteyiniz. Bunun gibi Hızlı Kurye hizmeti de özeldir. Her özel işlerin ücretlendirilmesi farklıdır. Bu sebepten ihtiyaç ve isteklerinizi bildirmeniz sizlerin açısından faydalı olacaktır.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Teşvikiye Acil Kurye
Teşvikiye Akşam Kurye
Teşvikiye Arabalı Kurye
Teşvikiye Ekonomik Kurye
Teşvikiye Expres Kurye
Teşvikiye Gece Kurye
Teşvikiye Hızlı Kurye
Teşvikiye İlaç Kurye
Teşvikiye Motor Kurye
Teşvikiye Motorlu Kurye
Teşvikiye Nöbetçi Kurye
Teşvikiye Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]