Yeniköy Moto Kurye

Yeniköy Moto Kurye

Yeniköy Moto Kurye sizlere Yeniköy ve İstanbul içerisinde kaliteli Kurye hizmeti sunmak için kurulmuş birimimizdir. İstanbul Kurye hizmeti sunan firmamız MBMAVRUPAKURYE sizlere Yeniköy’de hizmet sunmak için faaliyete geçirmiştir. Sizin tüm ihtiyaçlarınız için Yeniköy Moto Kurye hizmetinizdedir.

Firmamız Moto Kurye sektöründe öncü firmalar içerisinde söz sahibi bir kuruluştur. Uzman ekibi ile İstanbul genelinde bir çok çeşitlilik ile hizmetinizdeyiz. Bizler siz değerli müşterilerimizin trafikte kaybedeceği zamanın önüne geçmek için Hızlı Kurye hizmeti sunmaktayız.

Mega kentimizde trafik herkes tarafından bilinen bir sorundur. Bizler sizleri bu sıkıntıdan kurtarmak ve zamanınızı kazanca çevirmek adına hizmetinizdeyiz. Yeniköy Motorlu Kurye hizmetlerinin sizler için kaçırılmaz çözüm ortağı olduğunu bilmenizi isteriz.

Yeniköy Moto Kurye

Bizlerden hayatınızın her alanında hizmet alabilirsiniz. Ansızın gereken ilaç ihtiyaçlarınız da İlaç Kurye birimimiz ile ilacınız ayağınıza kadar getirilebilir. Farklı bir adreste unuttuğunuz anahtarınız, kimliğiniz, telefonunuz size ulaştırılır.

Bitmesi gecikmiş işleriniz gecenin her hangi bir saatinde Gece Kurye ile yerine ulaştırılır. Gün içinde yetişmesi gereken gönderileriniz. Acil Kurye hizmetimiz ile zamanında yerine yetiştirilir. Sizlerin ihtiyaç ve beklentilerinize göre mutlaka bir çözümü olan Yeniköy Kurye hizmetimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Firmamız kuruluşlara, firmalara, işletmelere, esnafa ve bireylere yani herkese hizmet sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi bellidir ve asla değişmez. Bizim ilkemiz %100 müşteri memnuniyetidir. Bu hedefimize ulaşmak için sizlerin talep ve önerileri bizim için büyük önem taşımaktadır. Bizden beklentilerinizi ve hizmet kalitemizi artırmamız için görüşlerinizi bize bildiriniz. Tüm talep ve önerileriniz büyük bir titizlikle incelenerek uygunluk derecesinde hayata geçirilecektir. 

Sizinde sıklıkla gönderileriniz oluyor ise abonemiz olabilir ve daha ekonomik gönderim yapabilirsiz. Abonelerimiz bir çok indirimlerden ve farklı hizmet şekillerinden yararlanabilir. Aboneliklerimiz çeşitli şekillerde olup gönderi yoğunluğunuza göre belirlenir.

Abone çeşitlerimiz nakit abonelik, pullu abonelik, cari abonelik olarak kısımlara ayrılır. Hizmet kalitesi hepsinde eşittir, ödeme koşulları farklıdır. Abonemiz olmak ve tercih sebebinizi belirmek için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Yeniköy Moto Kurye hizmeti hakkında daha geniş bilgi almak için ve aboneliğinizi başlatmak için 05073184626 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

  yeniköy moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top