Yeşilpınar Moto Kurye

Yeşilpınar Moto Kurye

Yeşilpınar Moto Kurye sizler için hizmete geçirdiğimiz pratik ve çıkarlarınız için çalışan bir çözüm ortağınızdır. Hizmet amacımız siz işlerinizin takibini bırakmadan yerinizden ayrılmadan dilediğiniz gönderinizi adresine ulaştırmaktır.

Sizlere sunacağımız Kurye hizmetimiz ile trafikte zaman kaybetmeyeceksiniz. Gönderileriniz zamanında güvenle adresine ulaşacaktır. Yeşilpınar Moto Kurye size çeşitli çözümler sunmak için hizmetlerini farklı şekillerde sınıflandırmıştır.

Bunlardan en çok bilinen ve tercih edilen Moto Kurye hizmetidir. Bu hizmetimizin genel adı olup kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Motorlu Kurye olarak hizmet sunmamızın en büyük avantajı trafikte zaman kaybetmemektir.

Her ne kadar zaman kazanmış olsak da tercih edeceğiniz gönderiniz mesafe ve hava şartlarına kadar dört, beş saati bulabilen zamanlarda adresine ulaşmaktadır. Yeşilpınar Moto Kurye müşteri temsilcimiz sizler sipariş verirken bunun için gönderi seçeneğinizi sorgular.

Şayet tercihiniz Hızlı Kurye hizmeti olursa süre tahmini yarı yarıya düşer. Teslimat süresi azalırken ücret artışta bulunur.

Yeşilpınar Moto Kurye

Yeşilpınar Kurye sizlere sadece Yeşilpınar civarında hizmet sunmakla yetinmez. Firmamız genel anlamda İstanbul Kurye hizmeti sunmaktadır. Sizlerin her ihtiyacınız için hizmetimiz mevcuttur.

Yetişmeyen ve mesai sonrasına kalan gönderileriniz için Gece Kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hacimli gönderileriniz için Arabalı Kurye hizmetimiz mevcuttur. Gecikmiş olup çok kısa zamanda teslim olması gereken gönderileriniz için Acil Kurye isteyebilirsiniz.

Ansızın nükseden rahatsızlığında ihtiyaç duydunuz ilacınız için İlaç Kurye hizmeti isteyebilirsiniz. Düğün, davet ve açılış gibi özel günlerinizin davetiyelerini dağıtmak için Toplu Dağıtım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız tüm ihtiyaçlarınız için sizlere telefonunuz kadar yakın mesafededir. Sürekli gönderi hizmeti ihtiyaçlarınız için mutlaka abonemiz olarak daha ekonomik gönderim yapmanız mümkündür.

Bilmelisiniz ki firmamız kuruluşundan bu güne kadar sürekli müşteri odaklı çalışmıştır. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirlemiştir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek bizi onurlandıracaktır.

Abonemiz olmak için ve abonelik koşulları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize irtibat numaramızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yeşilpınar Moto Kurye Abonesi olduğunuz da tüm indirim ve kampanyalarımızdan sınırsız faydalanma hakkına sahip olursunuz.

  yeşilpınar moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top