Yeşilpınar Moto Kurye

yesilpinar kurye

Yeşilpınar Moto Kurye

   Yeşilpınar Moto Kurye sizler için hizmete geçirdiğimiz pratik ve çıkarlarınız için çalışan bir çözüm ortağınızdır. Hizmet amacımız siz işlerinizin takibini bırakmadan yerinizden ayrılmadan dilediğiniz gönderinizi adresine ulaştırmaktır. Sizlere sunacağımız Kurye hizmetimiz ile trafikte zaman kaybetmeyeceksiniz. Gönderileriniz zamanında güvenle adresine ulaşacaktır.

   Yeşilpınar Kurye size çeşitli çözümler sunmak için hizmetlerini farklı şekillerde sınıflandırmıştır. Bunlardan en çok bilinen ve tercih edilen Moto Kurye hizmetidir. Bu hizmetimizin genel adı olup kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Motorlu Kurye olarak hizmet sunmamızın en büyük avantajı trafikte zaman kaybetmemektir. Her ne kadar zaman kazanmış olsak da tercih edeceğiniz gönderiniz mesafe ve hava şartlarına kadar dört, beş saati bulabilen zamanlarda adresine ulaşmaktadır. 

  Yeşilpınar Kurye müşteri temsilcimiz sizler sipariş verirken bunun için gönderi seçeneğinizi sorgular. Şayet tercihiniz Hızlı Kurye hizmeti olursa süre tahmini yarı yarıya düşer. Teslimat süresi azalırken ücret artışta bulunur.

Yeşilpınar Kurye

  Yeşilpınar Moto Kurye sizlere sadece Yeşilpınar civarında hizmet sunmakla yetinmez. Firmamız genel anlamda İstanbul Kurye hizmeti sunmaktadır. Bununla beraber sadece Yeşilpınar Motorlu Kurye hizmeti ile de kısıtlı değildir. Sizlerin her ihtiyacınız için hizmetimiz mevcuttur. Yetişmeyen ve mesai sonrasına kalan gönderileriniz için Gece Kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hacimli gönderileriniz için Arabalı Kurye hizmetimiz mevcuttur.

   Gecikmiş olup çok kısa zamanda teslim olması gereken gönderileriniz için Acil Kurye isteyebilirsiniz. Ansızın nükseden rahatsızlığında ihtiyaç duydunuz ilacınız için İlaç Kurye hizmeti isteyebilirsiniz. Düğün, davet ve açılış gibi özel günlerinizin davetiyelerini dağıtmak için Toplu Dağıtım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız tüm ihtiyaçlarınız için sizlere telefonunuz kadar yakın mesafededir. Sürekli gönderi hizmeti ihtiyaçlarınız için mutlaka abonemiz olarak daha ekonomik gönderim yapmanız mümkündür. Bilmelisiniz ki firmamız kuruluşundan bu güne kadar sürekli müşteri odaklı çalışmıştır. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirlemiştir.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Yeşilpınar Acil Kurye
Yeşilpınar Akşam Kurye
Yeşilpınar Arabalı Kurye
Yeşilpınar Ekonomik Kurye
Yeşilpınar Expres Kurye
Yeşilpınar Gece Kurye
Yeşilpınar Hızlı Kurye
Yeşilpınar İlaç Kurye
Yeşilpınar Moto Kurye
Yeşilpınar Motor Kurye
Yeşilpınar Motorlu Kurye
Yeşilpınar Nöbetçi Kurye
Yeşilpınar Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]