Zekeriyaköy Moto Kurye

Zekeriyaköy Moto Kurye

Zekeriyaköy Moto Kurye hizmetimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı hedef edinmiştir. Köklü bir firma olan MBMAVRUPAKURYE alt kuruluşudur. Gerek bölgesinde gerekse İstanbul genelinde tüm Kurye ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Firmamız genel olarak İstanbul Kurye hizmeti sunmaktadır. Dilediğinizde ihtiyacınız doğrultusunda bizden Hızlı Kurye, Arabalı Kurye, Moto Kurye, İlaç Kurye talep edebilirsiniz. Firmamız Gece Kurye hizmeti ile  7/24 hizmetinizdedir.

Zekeriyaköy Moto Kurye alanında deneyimli ve uzman kadrosu ile her an hizmetinize hazırdır. Personellerimizin tamamı işinin ehli uzmanlaşmış bireylerdir. Bizlerden talep ettiğiniz her hizmeti büyük bir titizlik ve itina ile gerçekleştirmektedirler. Gönderileriniz zamanında dilediğiniz adresten teslim alınır. Gönderi şeklinize göre verilen zaman içerisinde dilediğiniz adrese ve kişiye ulaştırılır.

Karşılaşılabilecek her hangi bir sorun kendi dahilimizde çözümlenmeye çalışılır. Çözümlenmez ise sizlerle irtibata geçilerek çözümlenir. Bizden beklentinizin her zaman fazlasını sizlere sunmayı amaç edindiğimiz için her an kendimizi geliştirmekteyiz. Müşteri odaklı çalıştığımızdan sizlerin öneri ve isteklerinizi değerlendirmekteyiz. Tüm görüş ve önerilerinize açığız.

Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy Kurye firmamız İstanbul firmaları arasında öncü firmalardandır. Sizlere sürekli yeniliklerle hizmet etmektedir. Kaliteli ve güvenli Acil Kurye sunmak adına sürekli kendisi ile yarış halindedir. Hizmet ve çalışma prensiplerini sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirmektedir. Çalışan tüm personelimiz sürekli denetimimiz altındadır.

Gönderilerinizin alım ve teslimat süreleri ve güvenlikleri tek tek incelenir. Peryodik olarak düzenlenen toplantılarımızda çalışanlarımıza yeniliklerimiz anlatılır. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için ödüllendirme metodu uygulanır. Teşvik için çeşitli metotlar hayata geçirilir. Tüm gönderileriniz arşivlenir (abonelerimiz için geçerlidir.

Belirli yoğunlukta gönderileriniz oluyorsa abonemiz olmanızı öneririz. Bu çalışma şekli ile gönderilerinizi daha ekonomik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Abone gönderileriniz hem ekonomik olur hem de kayıt altında olur. Aboneliklerimiz bir kaç şekildedir.

Gönderi yoğunluğunuza göre bunlardan biri sizler için uygulanır. Nakit abone, pullu abone veya cari abone olarak sınıflandırılır. Daha geniş bilgi almak ve abonemiz olmak için 05073184626 nolu numaramız ile iletişim kurunuz.
istanbul zekeriyaköy acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]