Aksaray Moto Kurye

Aksaray Moto Kurye

Aksaray Moto Kurye işine soyunduğumuz zaman aklımızda tek bir şey vardı. Siz çok değerli müşterilerimize her zaman yakın olmak, kaliteli hizmet vermek ve yaptığımız işi sevmek. Moto Kurye mesleği sevilmeden yapılacak bir iş değildir.

Uzun yıllardan beri sizlerle olan birlikteliğimiz göstermiştir ki bunda başarılı olmuşuz. MBM Avrupa Kurye olarak oturttuğumuz sistem diğer firmalara da örnek olacak boyutlardadır. Yurdun hemen her yerindeki Motor Kurye ağımız ile dilediğiniz her yere kargonuzu taşıyabiliyoruz.

Çok değişik gruplara ayırmış olduğumuz ekiplerimizin arasında Yaya Kurye, Uçak Kurye, Motorlu Kurye, Acil Kurye, İlaç Kurye ve Gece Kurye gibi değişik sınıflar var. İsimlerinden de anlaşılacağı üzere bunların hepsinin görevleri farklıdır. Sizlerden gelen talepler üzerine hangisinin göreve gideceğini kararlaştırıyoruz.

Sadece gün içinde değil aynı zamanda mesai bitiminden sonra da hizmet verebilmek adına gece kuryeleri oluşturduk. Aksaray Moto Kurye ile akşam 18:00 sonrasında gelen gönderim bilgilerini gece kuryeliği yapan arkadaşlarımız hemen ele alarak teslim etmekteyiz. Yani durmak yok, her zaman yola devam edebilecek kapasiteye sahibiz.

Aksaray Moto Kurye

Çok uygun fiyat aralıkları ile sizlere hizmet vermeye çalışan Aksaray Moto Kurye kendisine ek bir gelir yaratma ihtiyacı duyan lise ve üniversitede okuyan gençlere her zaman kapılarını sonuna kadar açık tutmaktadır. Hem okuyup hem de çalışarak kendi yaşamınızı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Kurye ücretleri hesaplanmasının çeşitli faktörleri vardır. Mesela motorlu kurye maaşları yükseldikçe maliyette yükseldiğinden günlük kazanç ortalaması alınır. Üstüne ssk, benzin, köprü gibi giderler eklenir. Maliyeti çıkarılır. Bununla alakalı belli sürelerde genelde yılda bir vasat bir artış yapılır.

Moto Kurye ne kadar kazanır maliyeti nedir diye hesaplanırsa veya gönderinizi kendi imkanlarınızla iletmek isterseniz anlaşılır ki gerçekte moto kurye ucuz olarak hizmet vermektedir. Sebebi ise ortada söz konusu olan maliyeti toplamdaki gönderimlere ortak olarak yansıtır.

Aksaray kuryeleri İstanbul geneli hizmet veriyor olsa da başka bir adresten aksaray’a gelen veya aksaray’dan başka noktaya giden gönderileriniz için hizmet etmektedir. Aksaray Motorlu Kurye arayanlar firmamızın çağrı merkezini arayarak hizmet alabilirler.

Hizmet veren personelimiz a2 ehliyetli moto kurye olup alanlarında uzmandırlar. Sözün özü gönderiniz için bizi arayın, arkanıza yaslanıp keyfinize bakın, Aksaray Kurye olarak işinizi sizin kadar itinalı olarak yaparak sonucu size bildirelim.

  aksaray moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top