Atışalanı Moto Kurye

Atışalanı Moto Kurye yetişmesi gereken bir paketinizin olduğunu unuttunuz ve ne yapacağınızı kestiremiyorsunuz. Hemen MBM Avrupa kurye telefonunu arayın sizin için paketinizi nereye gitmesi gerekiyorsa hemen ulaştıralım. Gönderilmesi gereken emanetlerin içeriği ne olursa olsun şirketimizin garantisi altındadır ve hiç sorunsuz bir şekilde gönderileceğinden emin olabilirsiniz. 

Motorlu kurye ekiplerimizin taşıyamayacağı kadar büyük kargolarınız olursa firmamıza ait araçlarla bunların ulaşımını sağlıyoruz. Tek ilkemiz sizlerin memnun edilmesidir. Kaliteden ve güvenilir olmaktan asla ödün vermeyeceğimizi bilmelisiniz.

Büyük şehirlerin yoğun trafiğinde iletilerin aksamadan yerlerine tam vaktinde gidebilmesi için eğitimli elemanlarımız büyük çaba harcamaktadırlar. İnsan ilişkilerinde çok başarılı, güler yüzlü, güvenilir ve gerçek anlamda elit elemanlarımızla her zaman sizin yanınızda olmak bizim görevimizdir.

Atışalanı Moto Kurye firmamız gece gündüz farklı ekiplerle istekleri yanıtlamaktadırlar. Gece acil bir gönderimin yerine ulaşması veya bir hastaya ilaç temin edilmesi gerektiğinde de yine bizi yanınızda bulacaksınız. Size bir telefon mesafesi kadar uzaktayız.

Atışalanı Kurye en büyük şirketler, holdingler evraklarını ulaştırmak için bizi tercih ediyorlar. Kendimizi kanıtlamış olmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Atışalanı Motorlu Kurye 7/24 çağrı merkezleri ile sizden gelecek haberlere odaklanarak anında değerlendirmeye almaktadır.

En kısa sürede size gelip emanetinizi alarak gideceği yere ulaştırmaktadırlar. Bizimle çalışanlar iyi bilirler, bizde adres sorunu trafik yoğunluğu diye bir sorunla asla karşılaşmazsınız. Var gücümüzle söz verilen saatte verilen adreste olmaya çalışırız.

Moto Kurye arkadaşlarımız her sabah işe başlamadan motorlarını kontrol ederek işe başlarlar. Motorların bakımını peryodik olarak aksatmadan yapar ve hizmeti aksatmaktan korunmak için her türlü tedbiri alırlar. Motorlu bir Kurye günde takribi 150 ile 300 km mesafe alarak hizmetini ifa eder. Kimi zaman kısa mesafelerde çalışır kimi zamanda İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna gidebilir. Bu sabah aldığı ilk siparişe göre yönlendirmesine bağlıdır.

Çalışan arkadaşlar buna göre motorları bakımlı ve sağlıklı olmalıdır ki hizmet aksamamalıdır. Gün içerisinde sürekli olarak merkezle irtibat halinde olarak çalışılır gelen siparişlerden istikameti doğrultusun kendisine uyumlu olanlar kendisine bildirilir. Bildirilen her sipariş kalite standartlarımızda teslim alınır ve teslimat zamanı ve durumu an ve an tarafımızdan kontrol edilerek iş bitişinde tarafınıza bilgi verilir.

semtler

 Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

 

 

 

 

 

kurye-iletisim

Bu bölgelerde olmakla beraber İstanbul genelinde Kurye adı ile anılan tüm hizmetleri firmamız sizlere güvenli olarak sunmaktadır.

Ulaşım telefon numaralarımızı kaydetmenizi ısrarla belirtiyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Atışalanı Acil Kurye
Atışalanı Akşam Kurye
Atışalanı Arabalı Kurye
Atışalanı Ekonomik Kurye
Atışalanı Expres Kurye
Atışalanı Gece Kurye
Atışalanı Hızlı Kurye
Atışalanı İlaç Kurye
Atışalanı Motor Kurye
Atışalanı Motorlu Kurye
Atışalanı Nöbetçi Kurye
Atışalanı Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]