Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

avcılar kurye

Avcılar Kurye

Avcılar Kurye hizmeti ile sizlere İstanbul trafiğini dert olmaktan çıkarıp sizlere çeşitli çözümler sunmaktayız. Bizden alacağınız Moto Kurye hizmetiyle zamanınız size kazanç olarak dönecektir. Ulaşım sorununu dert etmeden işinize odaklanmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Avcılar Kurye servisimiz sizlere Kurye adına tüm hizmetleri sunmaktadır. Sizlere yoğun iş temponuzda trafik engelinden kurtulmanız ve tüm gönderilerinizi zamanında adresine ulaştırmanız için çeşitli çözümler sunmaktayız.

İster abonemiz olun ister de olmayın fark gözetmeden bizden üst seviyede kaliteli hizmet almanız mümkündür. Peryodik olarak gönderi yapıyorsanız abonemiz olmanızı tavsiye ederiz.

Firma prensibi olarak abonelerimize çeşitli indirimler ve kampanyalar sunmaktayız. Abonelik koşulları için bize 0507 318 46 26 numaralı gsm numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Avcılar Moto Kurye

Avcılar Moto Kurye hizmetimiz ile daha hızlı olarak gönderim yapmanız mümkündür. Bilindiği gibi İstanbul trafiği günün her saatinde yoğundur. Bu yoğunluk ulaşımı haddinden fazla engellemekte ve zaman kaybına yol açmaktadır.

Bizden temin edeceğiniz Motorlu Kurye hizmeti ile bu sizler için sorun olmayacaktır. Trafikte hızlı hareket kabiliyetine sahip olan Moto Kurye ekibimiz sizlere her zaman yardımcı olacaktır.

Hizmetlerimiz sadece Avcılar ile kısıtlı kalmamaktadır. Esenyurt Kurye veya Başakşehir Kurye  gibi birçok hizmetimiz mevcuttur. Avcılar semtimize yakınlığından dolayı en çok takviyede bulunan birimimiz ise Beylikdüzü Kurye ve Ambarlı Kurye birimimizdir. Firmamız İstanbul geneli hizmet sunduğundan tüm birimlerimiz birbirleri ile kordineli hizmet etmektedir.

Sunduğumuz hizmetler gün içerisinde belirli saatler içerisinde tamamlanmaktadır. Bu saatler sizin taleplerinize göre değişkendirler. Normal gönderileriniz mesafe durumuna göre 4 saat gibi bir zamanda alım ve teslimatı gerçekleşir. Acil gönderilerinizde bu süre 2 saatlere kadar düşmektedir.

Normal Kurye Hizmeti bu hizmetimizden gönderi yapacağınız istikamette olan evrakların toplaması ve dağıtımı gerçekleşmektedir. Bu hizmet kayıt sırasına ve güzergah sırasına göre gerçekleştirildiğinden gönderi süreniz biraz geniş tutulmaktadır.

Alım ve teslimat süresi geniş olduğundan ücretlendirilmesi diğer hizmetlere oranla daha ekonomiktir. Gönderinizin teslimat süresine göre tercih de bulunmanız sizlerin menfaatine olacaktır.

Acil Kurye Hizmeti daha acil gönderileriniz için tercih sebebinizdir. Alım ve teslimat süresi normal kurye hizmetine göre daha kısadır. Ücretlendirmesi ise normal hizmetin 2 katı olarak belirlenmektedir. İletişime geçtiğinizde müşteri temsilcimizden konu hakkında daha geniş bilgi ve destek alabilirsiniz.

Avcılar Moto Kurye sizlere 7/24 kaliteli hizmet sunmaktadır.
istanbul avcilar acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]